İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Biz filmi gişe rekoru kırdı! işte Detaylar

Biz filmi gişe rekoru kırdı! işte Detaylar

Jordan Peele’nin yazıp yönetmekte olduğu korku filmi Biz, gişe rekoru kırdı. Film, ilk haftasında en fazla gişe hasılatı yapan korku ve stres filmi oldu.

Jordan Peele’nin yapıtı olan korku, stres türündeki film olan Biz, korku, stres filmleri içerisinde açılış yaptığı hafta sonunda en yüksek gişe hasılatı yapan film olma rekorunu kırdı.

İlgili Yazı

Avengers Endgame ile ilgili yeni sızıntı! İşte Detaylar

Büyük hasılat!

Korku, stres filmleri yapısı gereği her bireyin ilgisini çekmese ve bu nedenden dolayı gişe hasılatı bakımından birçok türün gerisinde kalan bir tür olsa da, söz konusu film bunlar arasında bir istisna olmayı başardı. Ve yapıt, vizyona girdiği ilk hafta sonunda yetmiş buçuk milyon dolar hasılata ulaşmayı başardı.

Biz-Filmi-bir-portal

Biz filminden önceki rekor, geçtiğimiz yıl vizyona giren ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Sessiz Bir Yer isimli filme aitti. Film, vizyona girdiği ilk hafta sonu elli milyon dolarlık hasılata, toplamda ise Dünya genelinde üç yüz kırk milyon dolar hasılata ulaşmayı başarmıştı.

Biz filmi neyi anlatıyor?

Biz, bir ailenin kendilerine tıpatıp benzeyen, davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşını, ve bu savaşı verirken yaşadıklarını konu ediyor. Film IMDB’den 7.6 puan almayı başardı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen