1. Ana Sayfa
  2. Tasarım
  3. Biraz Photoshop ile Neler Yapılabileceğinin Kanıtı 18 Fotoğraf

Biraz Photoshop ile Neler Yapılabileceğinin Kanıtı 18 Fotoğraf

Fotoğrafçı Calob Castellon, Instagram’da paylaştığı gönderilerle biraz photoshop ve biraz fotoğrafçılık bilgisinin çöpten altın çıkarabileceğini kanıtlıyor.
Eğer güzel manzaralar, portreler ya da çizimler görmek istiyorsanız dünyanın en tanınmış görsel içerik platformu olan Instagram’da turlayabilirsiniz. Usta fotoğrafçıların ellerinden çıkmış fotoğrafları incelerken fark edeceksiniz ki birtakım fotoğraflar, gerçek olamayacak kadar güzel renklere ve dokulara sahip.
Gerçek şu ki; işini bilen bir fotoğrafçıyla iyi bir photoshop yazılımı birleştiğinde gerçek olduğuna inanamayacağınız fotoğraflar meydana çıkıyor. Elbette ki bu fotoğraflardaki renkler, dokular ve ışıklarla bir takıp düzenlemeler yapılıyor. Fakat bu durum, bir market reyonunda bile bir sanat eseri meydana çıkabilmesini sağlıyor.

Fotoğrafçı ve grafik tasarımcı olan Calob Castellon, Instagram hesabında birbirinden çarpıcı fotoğraflar paylaşıyor. Castellon’un paylaştığı fotoğrafları görenler, onun görkemli bir stüdyoda çekimler gerçekleştirdiğini ve fotoğrafları bu duruma getirmek amacıyla bütün photoshop marifetlerini kullandığını düşünüyor.

Gerçek şu ki Castellon, bir tutam pamuk, bir market reyonu ya da bir TV ekranından sanat eserleri çıkarmayı başarıyor. Buraya tıklayarak Calob Castellon’un Instagram profilini ziyaret edebilir, birbirinden güzel fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraflarda ise bu görkemli fotoğrafların kamera arkası görüntülerini inceleyebilirsiniz.

 

photoshop-bir-portal 1

photoshop-bir-portal 2

photoshop-bir-portal 3

photoshop-bir-portal 4

photoshop-bir-portal 5

photoshop-bir-portal 6

photoshop-bir-portal 7

photoshop-bir-portal 8

photoshop-bir-portal 9

photoshop-bir-portal 10

photoshop-bir-portal 11

photoshop-bir-portal 12

photoshop-bir-portal 13

photoshop-bir-portal 14

photoshop-bir-portal 15

photoshop-bir-portal 16

photoshop-bir-portal 17

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen