Bergüzar Korel ve Hatice Şendil’den SMA hastası çocuklar için yardım gecesiBergüzar Korel ve Hatice Şendil'den SMA hastası çocuklar için yardım gecesi

Bergüzar Korel ve Hatice Şendil SMA hastası Poyraz Ali’nin ilacının parasını toparlayabilmek için Instagram’dan canlı yayın yaptı. Birçok ünlü ismin katıldığı yayın sonunda 3 milyonu aşan para toplandı.

Hatice Şendil ve Bergüzar Korel, SMA hastası Poyraz Ali’nin ilacının parasını toparlayabilmek için Instagram’dan saatler süren canlı yayın yaptı.

Çok sayıda isim yayına katılıp katkıda bulundu. Acun Ilıcalı gecede 250 bin TL bağış yaptı.
Fatih Terim kendisi ve tüm Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı bir Galatasaray formasını açık artırmaya koydu ve formayı Ankara’dan adını vermek istemeyen bir yardımsever 130 bin TL’ye satın aldı.
Canlı yayına Halit Ergenç, Hande Erçel, Kerem Bürsin, Demet Özdemir, Hande Soral, Furkan Palalı, Esra Erol, Onur Büyüktopçu, Hilal Altınbilek’in yanı sıra Nazan Kesal, Engin Hepileri, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Pelin Akil, Anıl Altan, Melike İpek Yalova, Çağlar Ertuğrul, Birce Akalay, Aslı Enver, Deniz Baysal, Fahriye Evcen, Kaan Sekban, Gülnur Güneş, Banu Savcı ve birçok isim katıldı.
Yayın boyunca 3 milyonu aşkın toplanan paranın net miktarı pazartesi günü banka üzerinden belli olacak.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.