1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Beren Saat’in Netflix dizisinin adı açıklandı!

Beren Saat’in Netflix dizisinin adı açıklandı!

Netflix Türkiye’nin ikinci Türk dizisinin adı belli oldu. Beren Saat Netflix Türkiye’nin yeni dizisinin başrolünü üstlenirken bakalım ona kimler eşlik ediyor?

İlgili Yazı

Ucuz Netflix Mobil Servisi Test Aşamasında

beren-saat-netflix-dizisi-aciklandi-bir-portal-min

Beren Saat Netflix Türkiye’nin yeni dizisi Atiye’nin başrolünde!

Uzunca bir süre ortalığı karıştıran Netflix’in Türk dizisi çekeceği iddialarının sonrasında platform, Hakan: Muhafız ile dizisini yayınlamıştı. Büyük beğeni kazanan dizinin sonrasında Netflix ikinci Türk dizisi için kolları sıvadı.

İlk olarak başrolünde Beren Saat’in bulunduğu açıklanan dizinin ismi ve diğer oyuncuları sır gibi saklanıyordu. Nihayet merakla beklenen o duyuru gerçekleştirildi. Netflix Türkiye sosyal medya hesapları üzerinden ikinci yerli dizilerinin adlarını duyurdu.

Yapılan paylaşımda “Müjdemi isterim! İkinci dizimiz Atiye’nin çekimleri başladığına göre, yeni sezon ne zaman sorularına hazırım.” açıklaması eklenirken dizinin adının Atiye olduğu ve Beren Saat’e eşlik edecek olan oyuncular gün yüzüne çıkmış oldu.

beren-saat-netflix-dizisi-aciklandi-2-bir-portal-min

Yine ilk yapımlarında olduğu gibi bunda da diziye ana karakterlerinin adı verilirken dizi, Şengül Boybaş imzalı Dünyanın Uyanışı adlı kitaptan esinlenilerek hazırlanıyor. Dizide genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik öyküsü konu alınıyor.

Anadolu topraklarından geçerek İstanbul’dan Göbeklitepe ve Nemrut’a uzanan bir hikayeyi anlatan dizide geçmişle gelecek, ruhsal olanla gerçek olan, keşifle dönüşüm iç içe geçiyor. Dizi şimdilik açıklandığı kadarıyla sekiz bölümden oluşacak ve gizem-drama türünde yer alacak.

Dizide Beren Saat’e Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi eşlik ediyor. OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirilen projenin baş yürütücülüğünü Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George; yapımcılığını ise Alex Sutherland üstleniyor. Jason George ve Nuran Evren Sit’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğundaysa Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.

İlgili Yazı

Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Sinema Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen