1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Behzat Ç Netflix ile geri mi geliyor?

Behzat Ç Netflix ile geri mi geliyor?

Türkiye’nin efsane dizileri arasına giren Behzat Ç Netflix vasıtasıyla sevenleriyle buluşuyor. Netflix Türkiye yaptığı işlerle adından sıkça bahsettirirken bakalım Behzat Ç için nasıl bir yol izleyecek?

Behzat Ç Netflix tekrar ekranlara geliyor!

İlk yayınlandığı günden bu yana döneme damgasına vuran yapımlar arasında bulunan Behzat Ç‘nin uzun bir süredir geri döneceği konuşuluyordu. Netflix ile tekrar çekileceği iddia edilen dizinin ilk sezonun platformda yayınlanması ise iddiaları tekrar alevlendirdi.

Hakan: Muhafız dizisiyle beğenileri kazanan Netflix Türkiye, Organize İşler: Sazan Sarmalı filmiyle de ülkemizdeki popülerliğini arttırmıştı. Şu günlerde Beren Saat’in başrolde olduğu yeni bir Netflix Orijinal içeriği hazırlayan platformun adı bu defa Behzat Ç ile anılıyor.

 

Behzat Ç’de “Hayalet” karakterini canlandıran İnanç Konukçu’nun Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ise heyecanı doruk noktasına çıkarttı. Henüz Netflix cephesinden resmi bir açıklama bulunmazken artık dizinin tekrar başlayacağına net gözüyle bakılıyor.

behzat-c-netflix-ile-geri-mi-geliyor-bir-portal-2

Öyle ki ekranlara geri dönecek olan dizide Erdal Beşikçioğlu, Berkan Şal ve Fatih Artman kadroda net olacak yer alacağı, halihazırda hamile olan Seda bise Harun karakterinden (Fatih Artman) hamile olarak dizide yer alacağı konuşuluyor.

İlgili Yazı

Netflix, Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihini Duyurdu

Merakla umulan dizi ile ilgili yeni gelişmeler son derece sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen