Ayakkabı Trendleri ile Zarafetinize Zarafet Katın, Şıklığı Yakalayın
Kombininiz de farklı yeniliklere kapı aralayın ve giydiğiniz trend ayakkabılarla stilinizi oluşturun. Seçtiğiniz ayakkabı ile gün içindeki modunuzu değiştirin, hayatınızda kendinizi iyi hissettirecek güzelliklere yer verin. Bir ayakkabı deyip geçmeyin, ayakkabılar kadınların değerli varlıklarındandır. Estetiğin bir parçasıdır, güzel ve şık görünmeye yardımcı bir aksesuardır.
Sizi bazen geçmişe götürecek Retro tarz,  sihirli bir dokunuşla size zarafet katan ya da “hem stilim olsun hem rahat dursun” diyebileceğiniz trendler yerini alıyor. Farklı tasarımlara imza atan, tasarım olarak belki de daha önce hiç görmediğiniz ayakkabıda ufak bir detay, dikkatleri üzerinize toplamayı başaracak.
2020- 2021 Ayakkabı TrendleriBu sene de ayakkabı modellerinden en tarz olanlar herkesin tercihi haline geliyor ve modelleriyle bazen geçmişe bazen de hayal dünyasına yol alıyor. Kendinizde isterseniz geçmişin izlerini bulundurun isterseniz hayal dünyasını zorlayan tarzların.
1- 2020 Yaz Ayakkabı Modası LoaferAyakkabı trendleri arasında varlığıyla herkesi  yeniden kendine bağlayan loafer, çarpıcı bir dönüşe imza atarak 2020 İlkbahar/Yaz defilelerinde de kendini göstermeyi başardı. Her haliyle kullanımı kolay olması ve şık durması bu sofistike tarzı sevenleriyle kavuşturdu. Topuktan bantlı, kolay giyilebilen, topuklu şık duruşlu loaferi, tarzınıza stilize etmeyi geciktirmeyin.
2- Mary JaneKişiye ve kombine zarafet  katan, bir döneme damgasını vuran Mary Jane stilettolar defilelerde yerini alıyor. Stilettonun bilek kısmında bir banta yer verilmesi ile kişide zarif bir görüntü kazandırmakta ve kolay kombine edilebilmektedir. Çorak giyerek de ‘High school’ tarzını yakalamak sizin elinizde.
3-MuleAyakkabı trendleri arasında birçok markanın tercihi haline gelen mule, çeşitli modelleri ile kombineleri kolaylaştırmaya geliyor. Modelleri ise yarım ayakkabı şeklinde kapalı ya da topuklu terlik şeklinde defilelerde yerini alıyor.
4- Sıra Dışı TopuklarFarklı bir yeniliğe kapı aralayan, daha önce karşınıza çıkmayan sıra dışı topuklar ile dikkatleri üzerinizde toplamak oldukça kolay. Ünlü markalar tarafından gündemden düşmeyen ve hayal dünyasını zorlayan bu tarz ile kombinlerinize ufakta olsa farklı bir dekor katacaksınız.
5- SlingbackSlingback ile Retro bir tarz yakalayın, önü kapalı arkası açık tarzı ile geçmişe doğru yol alın. Yine ayakkabı dünyasında trend olarak karşımıza çıkacak ve stilist modacıların tercihi olacaktır.
6-TerliklerAyakkabı trendleri arasında yerini bulan terlikler şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeyen kadınların tercihi haline gelmiş durumda. İşleme ve dokularıyla aynı zamanda kalın tabanlarıyla gündeme yeniden düşen terlikler trendler arasında yerini gayet güzel bir şekilde almış ve moda severlerin ilgi odağı olmuştur.  Hem şık olsun hem rahat olsun diyorsanız terlikler doğru tercihiniz olacaktır.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.