1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers: Endgame’in Resmi Tam Fragmanı Yayınlandı

Avengers: Endgame’in Resmi Tam Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni’nde adeta milat olması beklenen Avengers: Endgame filminin yeni tam fragmanı yayınlandı.

Avengers: Endgame filmi için birçok teori havada uçuşuyor ve birçok karakter ile ilgili kuramlar ortaya atılıyor. Bu kuramlarin bir kısmına yanıt veren ancak daha ziyade birçok yeni kuramlarin ortaya atılmasına yol açacak olan tam fragman karşımızda.

marvel-tam-fragman-yayinlandi-bir-portal-min

Fragman yine Tony’nin uzayda yaptığı kayıtla başlıyor. Daha sonra ise filmde göreceğimiz ana karakterlerimiz olan Orijinal Avengers, kendi ufak sahnelerinde hatırlatılıyor. Fragman genel olarak MCU’nun geçmişine bir saygı duruşu olarak başlıyor desek yeridir. (Kişisel olarak, Schindler’in Listesi filmi tadındaki siyah beyaz sahnelerde yalnızca kırmızı rengin kullanıldığı sahnelere bayıldım.) Burada Iron Man, Captain America: The First Avenger ve Thor gibi filmlerden sahneler görüyoruz.

Fragmanda ilaveten oyuncaklarda bahsi geçen beyaz kıyafetleri de karakterlerin üzerinde görme şansına erişiyoruz. Bu sahnede Nebula da ekibin (Muhtemelen Quinjet’e veya bir protala doğru) yürüdükleri bu sahnede görünüyor. Tony bile bu görevin bir parçası. Bu sahnede Rocket yok.

İlgili Yazı

Ölerek Avengers: Endgame’i İzlememizi Sağlayan 5 Karakter

Devam etmek ve en azından, ufak bir şans da olsa denemek konusu ile ilgili fikir birliği yapan kahramanlarımıza Captain America liderlik ediyor. Jeremy Renner’in canlandırdığı Ronin’i de görüyoruz.

Fragmanın sonu ise “Neye mal olursa olsun” biçiminde bitiyor. Öyle gözüküyor ki bu fragman daha fazla tartışma yaratacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen