1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers: Endgame’i Önceden İzleyenlerin Heyecanınızı 5’e Katlayacak Yorumu

Avengers: Endgame’i Önceden İzleyenlerin Heyecanınızı 5’e Katlayacak Yorumu

Avengers: Endgame filminin galası yapıldı. Filmi erkenden izleme şansı bulan seyircilerin yorumları ise açık ve net: MCU’nun tartışmasız en iyisi.
Dünya sinema tarihinin büyük ihtimalle en büyük olaylarından biri MCU’nun son filmi Avengers: Endgame olacak. 22 filmin bağandığı bir sonuç filmi şeklinde deha önce yapılmamış olanı yapmanın peşindeki film, ABD’de bir gala yaptı. Galaya filmin yıldızları ve film ekibi katıldı. Ayrıca basından isimler de davet edildi.

Gala çıkışında görüşlerini Twitter üzerinden açıklayan seyirciler, filmin görkemli olduğu konusu ile ilgili hemfikir. Atılan tweetler ya da pılan yorumlarda genel olarak “film çok iyi, duygusal olarak filme hazır olun.” uyarısı var.

avengers-endgame-izleyenlerden-heyecanınızı-arttıracak-5-yorum-bir-portal 1
“#AvengersEndgame muazzam, olağanüstü bir film. Daha önce böyle bir şey görmedim. Bu film olmasını istediğim her şey ve çok daha çoksı. İnanılmaz.”

avengers-endgame-izleyenlerden-heyecanınızı-arttıracak-5-yorum-bir-portal 2

“#AvengersEndgame usta işi epik bir şaheser. 22 filmin gerçek bir hasadı. Sadece hikayeyi bağlamıyor, üzerine genişliyor. İlerledikçe diğer filmler ile ilgili daha çoğunu öğreniyorsunuz. Infinity War kas gücüyse, Endgame de beyin. Vay be, ne son ama!”

avengers-endgame-izleyenlerden-heyecanınızı-arttıracak-5-yorum-bir-portal 3

“#AvengersEndgame’in olabilecek en iyi halini düşünün. Film bir biçimde tüm beklentileri aşmayı başarıyor. 5-6 defa ağladım. En duygusal, en epik MCU filmi. Evrenin 10 yılına bir saygı göstergesi. Hayranların beklentilerini gerçekten karşılıyor. Çooook iyi.”

avengers-endgame-izleyenlerden-heyecanınızı-arttıracak-5-yorum-bir-portal 4

“#AvengersEndgame jeneriği akarken salonda tek bir kuru göz bile yoktu.”

Avengers: Endgame filmi, insanları o kadar teoriye ve o kadar tartışmaya rağmen beklemedikleri yerden vuruyor gibi görünüyor. Filmin vizyona girmesiyle beraber biz de kendimiz filmi görüp karar verebileceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen