İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers: Endgame ‘de Bir Marvel Karakterinin Daha Geriye Döneceği Doğrulandı

Avengers: Endgame ‘de Bir Marvel Karakterinin Daha Geriye Döneceği Doğrulandı

Thor: Ragnarok filminde Valkyrie karakterini canlandıran Tessa Thompson , attığı son tweet ile gerektiğince baş karıştırdı ve MCU’ya geri döneceğinin sinyalini verdi.
Geçtiğimiz sene vizyona giren Avengers: Infinity War, gerçek bir toplu yokoluşa sahne olmuş ve Marvel Sinematik Evreni’ni meydana getiren karakterlerin yarısının evrendeki bütün canlıların yarısı ile beraber kül olup uçmasını izlettirmişti. Avengers: Endgame ’de nasıl bir sonla karşılaşacağımız film vizyona girene kadar belli olmayacak olsa da Doctor Strange 2, Spider-Man 2 ve Guardians of Galaxy 3 gibi filmlerin oldukça onaylanmış olması, Infinity War’da hayatını kaybeden birtakım karakterlerin Endgame’de geri geleceğinin en büyük göstergesiydi.

avengers-end-game-bir-portal
Avengers: Endgame ’e dair yeni bir ipucu, Thor: Ragnarok filminde Valkyrie karakterini canlandıran Tessa Thompson ’dan geldi. Dün yeni bir tweet atan başarılı oyuncu, 2019’da yer alacağı filmlerin tanıtımı amacıyla daha çok çaba harcayacağını belirtti. Bu filmlerden biri, Haziran ayında vizyona girecek ve Chris Hemsworth’un da yer alacağı Men in Black: International olacak. Diğeri ise… IMDB’ye göre Thompson ’ın 2019 senesinde yer alacağı diğer bir film bulunmuyor.

Valkyrie’nin Avengers: Infinity War’da hiç görülmemiş olması ve Marvel’ın bütün Asgardlılar’ın ölmediğini doğrulamış olması, Valkyrie’nin yaşadığına dair spekülasyonları meydana çıkarmıştı. Thompson’ın son tweeti, bu spekülasyonların daha da yükselmesine neden oldu. Bununla beraber Chris Hemsworth’un End Game ile beraber Marvel’a veda edeceğini biliyoruz. Dolayısı ile bir vakit yeni bir Thor karakteri göremeyeceğiz. Valkyrie’nin Endgame’de geri dönüşü, Revengers adına olumlu ya da olumsuz bir ilerleme olmayacaktır. Fakat belki de Valkyrie, Endgame ile beraber MCU’ya geri döner ve hayatını kaybeden Gamora yerine Guardians of Galaxy ekibinin bir delegesi olur.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen