İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers Endgame Türkiye listesinde hızla yükseliyor

Avengers Endgame Türkiye listesinde hızla yükseliyor

25 Nisan Perşembe günü Dünya çapında ön satış ile vizyona giren Avengers Endgame, birçok ülkede ve Dünya çapında rekorlar kırmaya devam ediyor. Bununla beraberinde filmin ülkemizdeki seyirci sayısı da hızla yükselmeye devam ediyor. Avengers Endgame Türkiye sıralamasında hızla yükselmeye devam ediyor. Son gelişmeler ve ayrıntılar haberimizde.

Avengers Endgame Türkiye’de en fazla izlenen beşinci yabancı film oldu!

8 Mayıs itibariyle Türkiye’de 2 milyon 116 bin izleyiciye ulaşan film, ülkemizde aşağı yukarı 38 milyon 295 bin TL hasılat elde etmiş vaziyette. Hala sinemalarda gösterime devam eden filmin, izleyici sayısı da yükselmeye devam ediyor. Ülkemizde de bazı rekorlara imza atan film, izleyici sıralaması yönünden de hızla yükselmeye devam ediyor.

avengers-endgamede-daha-fazla-sır-var-bir-portal 2
Avengers Endgame, güncel izleyici sayısı ile ülkemizde en fazla izlenen beşinci yabancı film sıralamasını kaptı. Bununla beraberinde filmin önünde sırayla Avatar, Hızlı ve Öfkeli 8, Titanik ve Hızlı ve Öfkeli 7 gibi filmler bulunuyor. Listenin başında bulunan Hızlı ve Öfkeli 7 ile arasında aşağı yukarı 850 bin izleyici farkı bulunduğunu söyleyebiliriz. Henüz ikinci haftasında bulunan filmin, ilk sıraya yerleşme ihtimalinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazı

Avengers: Endgame’in Resmi Gişe Hasılatında Rekor

IMDb sıralamasında son durumlar nasıl?

Vizyona ilk girdiği sırada IMDb sıralamasında üçüncü sıralara kadar yükselen film, şu an ise 8,8 puanla beraberinde on ikinci sırada bulunuyor.

Az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi film henüz ikinci haftasında bulunuyor. Bu yönden baktığımızda ilerleyen haftalarda birçok yeni başarıya imza atması hala mümkün.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen