1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers Endgame ile ilgili yeni sızıntı! İşte Detaylar

Avengers Endgame ile ilgili yeni sızıntı! İşte Detaylar

Serinin ilk filmi olan Infinity Wars’ta Thanos, Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirip Evren‘de yaşayan akıllı canlıların yarısını yok etmiş ve toplu bir kıyıma neden olmuştu. Avengers Endgame filminde ise bu büyük kayıptan sonra Thanos’a karşı yapılacak olan mücadele ile beraber Marvel sinematik evreninde bir devrin sonu gelmiş olacak.

İşte filmin yapım aşamasında bulunan bazı üst yöneticilerden gelen bilgilerde bu sonun nasıl gerçekleşeceğine dair ipuçları veriyor.

İlgili Yazı

Avengers: Endgame’in Resmi Tam Fragmanı Yayınlandı

Avengers Endgame filminde bizi nasıl bir son bekliyor?

Disney’in Fox ile olan anlaşmasının tamamlanması ile beraber Marvel sinematik evreni yeni bir döneme giriyor. Aslında Endgame tıpkı isminden de anlayabileceğiniz gibi eski bir dönemin kapanışını işaret ediyor.

Üst düzey yöneticilerden gelen sızıntıya göre Endgame 22 filmlik bir serinin son halkası olacak ve bu serinin ismi Infinity Saga olarak adlandırılacak. Aslında bu isme Marvel Çizgi Roman Dünyasından aşinayız.

Ancak sızıntıyı sağlayan yetkililer Infinity Saga’nın, Harry Potter ve ya Yüzüklerin Efendisi gibi net ve dramatik bir sonu olmayacağını açıkça ifade etti. Kısacası umulanin aksine Endgame kahramanların ölümleriyle sonlanmayacak gibi gözüküyor.

avengers iron man 2

Avengers Endgame için yeni bir hayran teorisi!

Burada yeni bir hayran teorisinin ortaya çıktığını söyleyelim. Beklenenin aksine Avengers karakterlerine gerçekten de elveda demiyor olabiliriz. Teoriye bakılırsa ölenleri geri döndürmek için zamanla yeni bir alternatif yaratan Avengers karakterleri bu zaman sarmalı içinde sıkışıp kalacak.

İlgili Yazı

Ölerek Avengers: Endgame’i İzlememizi Sağlayan 5 Karakter

Yani bir biçimde Dünyayı eski haline getirmek için Avengers’ın temel karakterleri büyük bir fedakarlık yapacağa benziyor. Bu da onları öldürmeyecek olsa dahi tekrar Marvel evreninde görmemizi de engelleyecek.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, sizce Endgame ile hangi Avengers kahramanlarına elveda diyeceğiz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen