1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avengers: Endgame filmi rekora doymuyor

Avengers: Endgame filmi rekora doymuyor

Geçtiğimiz günlerde Avengers: Endgame filmi ile ilgili bir rekor haberi yapmıştık. Avengers serisinin final filmi Avengers: Endgame gişede rekor kırmayı başarmıştı. Film, şimdi farklı bir rekor ile gündemde.

Avengers: Endgame filmi Twitter’da en fazla konuşulan film!

Avengers: Endgame filmi Black Panther filmini geçerek bir rekora imza attı. Buna göre film, Twitter platformunda en fazla konuşulan film olmayı başardı. Konu ile ilgili duyuru yapan Twitter Movies, Twitter’ın en fazla konuşulan Marvel karakterlerini de belirtti.

25 Nisan 2019 tarihinde çıkan ve serinin final filmi olma özelliğini taşıyan Avengers: Endgame ilk haftasında 1.2 milyar dolar gişe geliri elde etti.

avengers-endgame-filmi-rekora-doymuyor-habermi

Film bunun dışında en fazla tweetlenen film olmayı da başardı. Rekorun bir önceki sahibi Black Panther isimli filmdi. Film Kullanıcılar tarafından milyonlarca kez tweetlenerek rekor kırmıştı. Ancak şimdi rekor Avengers: Endgame filmine geçti.

Konu hakkında açıklama yapan Twitter Movies, filmin tam 50 milyon kez tweetlendiğini açıkladı. Ayrıca Twitter Movies en fazla bahsedilen Marvel karakterlerini de sıraladı. Buna göre en fazla tweetlenen karakterler; “Thanos, Thor, Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Loki, Spiderman, Black Widow, Groot ve Nebula” olarak sıralandı.

İlgili Yazı

Avengers: Endgame’in İlk Gün Hasılatı Dudak Uçuklattı

Film 25 Nisan 2019 tarihinden beri sinemada gösterimde ve filmin uzun bir süre gişelerde olması bekleniyor. Serinin son film olduğunu ve önceki filmlerle bağlantısının olduğunu da belirtelim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen