Ata Demirer’in Hedefim Sensin filmi Star’da ekrana geliyorAta Demirer'in Hedefim Sensin filmi Star'da ekrana geliyor

Ata Demirer’in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de başrolde yer aldığı Hedefim Sensin, bu akşam Star’da ekrana geliyor. Demet Akbağ, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum’un da başrolleri paylaştığı, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya’nın hikayesini anlatan Hedefim Sensin, seyircileri ekran başına kilitlemeyi hedefliyor.

Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı ve başrolde yer aldığı  Hedefim Sensin, bu akşam saat 20.00’de Star’da ekrana geliyor.
Hedefim Sensin’in yönetmen koltuğunda Kıvanç Boruönü oturuyor. Çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu eden Hedefim Sensin’in oyuncu kadrosunda ise Ata Demirer, Demet Akbağ ve Gonca Vuslateri yer alıyor.
2018 yapımı Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor.
Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır.
Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur.
Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.