İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. Asus , 9 adet GTX 1660 Ti Grafik Kartı Modeli Yayınladı

Asus , 9 adet GTX 1660 Ti Grafik Kartı Modeli Yayınladı

Bilgisayar bileşeni üreticilerinden Asus, yeni çıkardığı GTX 1660 Ti için dokuz farklı varyant yayınladı.
En tanınmış bilgisayar bileşenleri üreticilerinden Asus, çoğu farklı GeForce GTX 1660 Ti varyantı çıkardı. Çıkan varyantlar arasında Asus Dual, TUF Gaming ve Phoenix gibi modelleri bulunuyor yalnız bu seçenekler arasından en ilginci belki de üç adet soğutucusu bulunan Strix sürümü.

asus-9-farklı-1660-ti-bir-portal
(Kaynak: hexus.net)

ASUS ROG Strix, Axial soğutucuları ve MaxContact teknolojisiyle beraber, uzun ve ağır oyun performansları sırasında GPU Boost ile saat hızını sürekli olarak yüksekte tutabiliyor. Çift BIOS’u bulunan Strix’in soğutucuları yalnızca 55 derece sıcaklığa ulaştığında aktif hale geliyor. Ayrıca Strix sahipleri Asus Aura programıyla RGB LED ışıklarını kendilerine göre ayarlayabiliyorlar.

asus-9-farklı-1660-ti-bir-portal 1
Asus Dual kartlarının IP5X toza dayanıklı soğutucuları bulunsa da genel olarak bakıldığında TUF serisi ile benzer özelliklere ve performansa sahip. Asus bu iki grafik kartının sağlamlığını onaylamak için “144 saatlik zorlayıcı geçerlilik programı” uyguladı.

Son olarak, Asus’un tek soğutuculu Phoenix GTX 1660 Ti ekran kartı, 700 ve 900 serisi ekran kartı kullananlar ve artık donanımını yükseltmek isteyenler için son derece iyi bir alternatif.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen

Yorumlar (1)

  1. fiyatları ne olucak acaba