Aslı Tandoğan ve Başak Karahan Menajerimi Ara’daAslı Tandoğan ve Başak Karahan Menajerimi Ara'da

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın Pazar günü ekrana gelecek 24. bölüm konukları oyuncu Aslı Tandoğan ve sosyal medya fenomeni Başak Karahan olacak.

Bugüne kadar ağırladığı yıldız isimlerle çok konuşulan Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.
Menajerimi Ara 24. yeni bölüm fragmanı/ Tıkla-İzle
Sosyal medya fenomeni Başak Karahan oyuncu olmak için Ego Ajans’ın kapısını çalıyor ve Çınar’la kariyeri hakkında konuşuyor. Bununla beraber, kendisini filminde oynatmak isteyen yakın arkadaşı Osman’ı kırmadan bu işten kurtulmanın yollarını arayan Aslı Tandoğan, menajeri Feris’le çeşitli planlar yapıyor.
Yaptıkları her plan yeni bir maceraya yol açarken, ikilinin komik anları seyircilere eğlenceli anlar yaşatacak.
Çınar, Feris’e hayalleri ve istekleri için doğru zamanı aramayı bırakmasını tavsiye ederken, tanıtımda Kıraç’ın genç bir oyuncuyu yaka paça ajanstan kovması dikkat çekiyor.
Kıraç’ın Dicle’den artık soyadını taşımasını istediği anlar ise izleyenleri duygulandıracak.
Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken, oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.