Armie Hammer’ın eski kız arkadaşı: Kaburgamı barbeküde pişirip yemek istediArmie Hammer'ın eski kız arkadaşı: Kaburgamı barbeküde pişirip yemek istedi

Courtney Vucekovich, hakkında çıkan istismar iddiaları nedeniyle Jennifer Lopez’li Shotgun Wedding filminden ayrılan eski sevgilisi Armie Hammer, hakkında konuştu. Vucekovich “Kaburgamı kırmak ve barbeküde pişirip yemek istedi” dedi.

Birçok kadına cinsel içerikli mesajlar attığı ve bunların yamyamlık fantezileri içerdiği iddialarıya gündemde olan Armie Hammer’in eski sevgilisi konuştu. Page Six’in haberine göre, Hammer ile ağustos ayında ayrılan Courtney Vucekovich, söz konusu mesajların sürpriz olmadığını söyledi.
İlişkileri sırasında Hammer’ın bazı tuhaf davranışlarının olduğunu ancak bunların üstüne tekrar düşünmediğini ve görmezden geldiğini belirten Vucekovich “Kaburgamı kırmak ve barbeküde pişirip yemek istedi” dedi.
Vucekovic, Hammer’ın “Senden bir ısırık almak istiyorum” dediğini, elini az da olsa kestiğinde emmek ya da yalamak istediğini belirtti ve şöyle konuştu: Dişlerinde deri bulunma düşüncesini seviyor.
Vucekovich, ilişkileri boyunca Hammer’ın kendisini manipüle ettiğini ve “zihinsel, duygusal ve finansal” olarak tükettiğini de söyledi. Daha sonra takıntılı hale geldiğini, üç hafta boyunca 7/24 beraber zaman geçirdiklerini ve yan yana bulunmadıkları zaman onlarca mesaj attığını ifade etti.
Vucekovich, Hammer’ın çok fazla alkol ve uyuşturucu kullandığını da öne sürdü. Çok sarhoş olduğu zamanlarda, kendisini rahatsız hissettiği ve korktuğunu belirtti.
Hollywood yıldızı, daha önce söz konusu mesaj iddialarını saçma diyerek cevap vermeyi reddetmiş, çocuklarını düşündüğü için gelecek filmi Shotgun Wedding’den ayrıldığını açıklamıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.