Armie Hammer’a destek veren Bella Thorne’a tepkiArmie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki

Selena Gomez ve Miley Cyrus gibi Disney kanalının şöhrete kavuşturduğu genç kuşak yıldızlardan olan Bella Thorne, cinsel istismar iddialarıyla gündemde olan Armie Hammer’a destek verdiği için eleştiri oklarını hedefi oldu.

Bella Thorne; hakkında çıkan istismar iddiaları nedeniyle Jennifer Lopez’li Shotgun Wedding filminden ayrılmak zorunda kalan ve Hollywood kapılarının bir bir kapanması tehlikesiyle karşı karşıya kalan Armie Hammer’a destek verdi.
Disney kanalının şöhrete kavuşturduğu genç kuşak yıldızlardan olan ve son olarak 18 yaş sınırlı filmin yönetmen koltuğuna oturan Bella Thorne, Instagram hesabından Armie Hammer ile yaptığı paylaşımda şunları söyledi:
“Onu ve ailesini rahat bırakın. Acayip bir yamyam olması imkânsız. Hakkında çıkan iddialar yalan.” Thorne’un bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu ve tepki çekti.
NELER YAŞANDI?
Birçok kadına cinsel içerikli mesajlar attığı ve bunların yamyamlık fantezileri içerdiği iddialarıya gündemde olan Armie Hammer önce Jennifer Lopez’li Shotgun Wedding filminden ayrılmak zorunda kaldı sonra eski sevgilisinin sözleriyle daha da zor günler yaşmaya başladı.
Hammer ile ağustos ayında ayrılan Courtney Vucekovich, söz konusu mesajların sürpriz olmadığını söyledi ve ekledi: Bir keresinden kaburgamı kırmak ve barbeküde pişirip yemek istedi.  Banan “Senden bir ısırık almak istiyorum” diyordu. Dişlerinde deri bulunma düşüncesini seviyor”
Hollywood yıldızı ise daha önce söz konusu mesaj iddialarını saçma diyerek cevap vermeyi reddetmiş, çocuklarını düşündüğü için gelecek filmi Shotgun Wedding’den ayrıldığını açıklamıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.