1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Aquaman 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu!
Trendlerdeki Yazı

Aquaman 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu!

DC Comics‘e büyük gelirler kazandıran Aquaman, gelen olumlu reaksiyonlar ardından devam filmi ile karşımıza çıkacağı yetkili ağızlardan doğrulandı.

B aşrolünde Jason Momoa’nın yer aldığı film elde ettiği gişe hasılatıyla büyük bir başarıya imza atmıştı. İzleyenleri tabiri caizse kendisine hayran bıraktıran Atlantisli Arthur Curry, Aquaman 2 ile karşımıza çıkacağı resmi olarak duyuruldu. Peki, Aquaman 2 vizyon tarihi ne zaman?

Aquaman 2 vizyon tarihi belli oldu!

İlk filmi ile beraber, gişedeki rakiplerini ezip çeken Aquaman bildiğiniz üzere dünya çapında 1.02 milyar dolardan çok gelir elde ederek, büyük bir başarıya imza atmıştı.

DC Comics‘e büyük gelirler kazandıran Aquaman, gelen olumlu reaksiyonlar ardından devam filmi ile karşımıza çıkacağı yetkili ağızlardan doğrulandı.

THR‘ın açıklamasına göre, Aquaman‘ın devam filmi David Leslie Johnson doğrultusunda kaleme alınacak. Henüz devam filmi ile alakalı pek bir ayrıntı bilinmiyor olsa da meydana çıkan dedikodular doğrultusunda, yeni filmin aynı evrende geçecek olan bir korku filmi olacağı iddia ediliyor.

Bunun haricinde, Trench‘lere odaklanacağı da belirti edilen filminde korku ilişkisi hakim olacağı da özellikle belirtiliyor. Bunun haricinde çıkan başka dedikodularda ise, yeni filmin odağında ilk filmde bulunduğu gibi Jason Momoa yer alması bekleniyor.

Tüm bu varsayımlar ile beraber, serinin devam filminin 2020 senesinin ortalarında vizyona gireceği de kesinleşmiş oldu.

Peki, siz devam filminde nasıl bir senaryo bekliyorsunuz? Bu konu ile alakalı fikirlerinizi hemen altta yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen