1. Ana Sayfa
  2. Sektörel
  3. Apple’dan Mac almak isteyenlere indirim müjdesi!

Apple’dan Mac almak isteyenlere indirim müjdesi!

Apple iki yıllık bir bekleyişin sonrasında dün 4K ve 5K iMac modellerini yeniledi. 2 kat daha çok performans iddiasıyla satışa sunulan bu bilgisayarların yanı sıra Apple’ın Mac almak isteyenleri sevindirecek bir değişikliğe imza attığı fark edildi.

İlgili Yazı

Apple iMac yenilendi! İşte Detayları ve fiyatı!

Herhangi bir Mac modelini satın almak isteyenlerin şikayetçi oldukları hususların başında depolama ve hafıza maliyetleri geliyor. Zira, 256 GB SSD ile gelen bir Macbook Pro’ya 1 TB SSD istediğinizde binlerce lira fark ödemeniz gerekiyor.

Macbook isteyenlere indirim!

Bu maliyetlerde ufak bir indirim yapıldı. Macbook Air’ın başlangıç modelini 1.5 TB SSD’ye yükselttiğinizde fiyatta 100 dolarlık bir indirim söz konusu. Mac Mini’yi 2 TB SSD depolamaya yükseltmek ise 200 dolar daha ucuza mal oluyor.

Bunun yanı sıra hem temel hem de üst seviye 13 inç Macbook Pro modellerini 2 TB SSD’ye yükseltmek artık 200 dolar daha ucuz. Aynı biçimde 15 inç Macbook Pro modelleri 2 TB SSD’ye 200 dolar daha ucuza yükseltilebiliyor.

4 TB SSD’ye yükseltmek istediğinizde ise önceki fiyatlara karşılaştırma 400 dolarlık bir indirim söz konusu. 2013 Mac Pro’yu 16 GB yerine 64 GB’lık bir RAM ile satın almak istediğinizde ise önceki fiyata karşılaştırma 400 dolarlık bir indirim yapıldı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen