1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Apple Yüksek SAR Sayısal Değerinde Zirveye Oynuyor!

Apple Yüksek SAR Sayısal Değerinde Zirveye Oynuyor!

Bunun haricinde listede bizleri şaşırtan bir başka firma ise, Apple‘ın iPhone 7‘si ve iPhone 8’i oldu.

D aha eskiden de yapmış bulunduğu incelemelerle bilinen Statista doğrulusunda belirtiler bilgiler doğrultusunda, piyasadaki en yüksek SAR sayısal sayısal sayısal değerine sahip olan telefonlar gözler önüne serildi. Yayınlanan listede Apple’ın akıllı telefonlarındaki yüksek SAR değerleri ilgi çekiyor. İşte, aralarında, iPhone 7 ve iPhone 8‘inde yer aldığı en düşük ve en yüksek SAR değerleri listesi!

Apple yüksek SAR sayısal değerinde kafaya oynuyor!

Türkçe’de Özgül Şoğurma Oranı olarak adlandırılan SAR değerleri ile alakalı bir grup incelemeler yapan Statista, aralarında OnePlus, Xiaomi, Apple ve Samsung marka akıllı telefonların yer aldığı en yüksek ve en düşük SAR sayısal değerine sahip olan akıllı telefonları açıkladı.

En yüksek SAR sayısal  değerine sahip olan akıllı telefonlar!

Statista doğrulusunda belirtiler listeye göre, en yüksek SAR sayısal değerine sahip olan akıllı telefonun Xiaomi Mi A1 bulunduğunu görmekteyiz. Statista’nın bilgilerine göre Xiaomi Mi A1′in baş bölgesine sunmuş bulunduğu SAR sayısal sayısal sayısal değeri 1. 49 w/kg olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun haricinde listede bizleri şaşırtan bir başka firma ise, Apple‘ın iPhone 7‘si ve iPhone 8’i oldu. En yüksek Özgül Şoğurma Oranı‘na sahip olan telefonlar listesinde yer alan iPhone 7‘nin 1.38 w/kg SAR sayısal değeri ile bizleri karşılıyor.

Bunun haricinde, iPhone 8‘in de 1.32 w/kg SAR sayısal sayısal sayısal değerine sahip bulunduğunu da bilhassa belirtelim. Söz hususu bu listeyi yukarıda yer alan görselden inceleyebilirsiniz.

En düşük SAR sayısal değerine sahip olan akıllı telefonlar!

En yüksek Özgül Şoğurma Oranı‘na sahip olan telefonlar haricinde, en düşük değere sahip olan telefonlarda açıklandı.

Bu listeye de göz attığımızda ise bizleri, en düşük SAR sayısal sayısal sayısal değeri ile Samsung Galaxy Note 8 karşılıyor. 0.17′lik oranla listede birinci sırada yer alan Note 8‘in haricinde listede Samsung’dan S8 Plus, Galaxy J6+, Galaxy S8+ ve S9 ve S7 modelleri de yer alıyor. Söz hususu bu listeyi ise anında aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen