İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Apple, Resmi YouTube Sayfasına ‘Nasıl Yapılır’ Temalı Videolar Yükledi

Apple, Resmi YouTube Sayfasına ‘Nasıl Yapılır’ Temalı Videolar Yükledi

 

apple-logo-bir-portal

Apple, YouTube sayfasına kemra özelliklerini, Face ID özelliğini ve çoğu özelliğin nasıl kullanıldığını anlatan videolar yükledi.
Apple, dün resmi YouTube hesabına “nasıl yapılır” temalı videolar yükledi. Şirketin yüklediği videolarda ele aldığı konular: kamera özellikleri, cüzdan, Face ID vb.

Yüklenen her videonun süresi aşağı yukarı olarak 15 saniye ve iPhone’daki tek bir özelliği göstermek üzerine kurulu. Bir videoda, cihazın suya dayanıklılığını gösterirken bir diğerinde “yüzünüzü nasıl şifre olarak kullanabileceğinizi” gösteriyor.

Kamera özelliklerinde ise Live Photo’larda ‘Anahtar Fotoğraf’ özelliğini göstererek nasıl kusursuz fotoğraflar çekileceğini anlatıyorlar. Diğer iki videoda ise Cüzdan ve Apple Destek programları üzerinde duruyorlar.

Apple; iPhone, Apple Watch ve iPad gibi cihazları ile ilgili YouTube sayfasına düzenli olarak “nasıl yapılır” konulu kısa videolar yüklüyor. Bir Apple Kullanıcısıysanız, cihazınıza tam anlamıyla hakim olabilmek için şirketin YouTube sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen