İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Apple iOS 13 için tarih resmi olarak açıklandı

Apple iOS 13 için tarih resmi olarak açıklandı

apple-ios-13-icin-tarih-resmi-olarak-aciklandi

Apple WWDC bu yıl 3-7 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor. Hazırlıkların devam ettiği geliştirici konferansı için tahminler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Apple iOS 13 güncellemesini bu etkinlikte detaylandıracak. iOS 13 güncellemesi resmi detayları için kısa bir süre kaldı.

İlgili Yazı

OPPO’nun İlk 5G Akıllı Telefonu 5G CE Sertifikası Aldı

Apple iOS 13 güncellemesi hakkında ayrıntılar haziranda

Kaliforniya’da düzenlenecek olan aktivitede Apple, iOS 13 hakkında bütün ayrıntıları geliştiricilerle paylaşacak. Ayrıca beta süreci ile ilgili de ilk bilgilendirmeyi yapacak. Beklenen duyurular sadece iOS 13 ile sınırlı değil. Tahminlere göre, Cupertinolu şirket watchOS, tvOS ve macOS için de bazı açıklamalarda bulunacak. Sonuç olarak yine bizi çoğu yeni bilginin bulunduğu, dolu dolu bir aktivite bekliyor diyebiliriz.

Yeni program güncellemesi ile ilgili ayrıntılara kısa bir zaman kala, bu güncellemeyi almayacak Telefonları da yeniden hatırlatmak gerekiyor. Daha önce çıkan bilgilere göre, iOS 13 güncellemesi bazı iPhone modellerine gelmeyecek. Ortaya çıkan rapor eder bu modellerin iPhone 5, iPhone SE, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus olduğunu gösteriyor.

Geçen yıl düzenlenen WWDC’de donanım hakkında herhangi bir duyuru yapılmadı. Muhtemelen bu yıl da donanıma dair bir yenilik bu aktivitede paylaşılmayacak. Ancak, Apple ‘One more thing’ sloganıyla bilinen bir şirket. Ne olacağı hiç belli olmaz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen