İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi!

Apple, App Store’u 23 Nisan için özelleştirdi!

apple-23-nisan-icin-cocuklarla-isbirligi-yapti-bir-portal

Apple, Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Teknoloji devi bütün Dünya çocuklarına armağan edilen bu günü yaptığı fotoğraf paylaşımıyla kutladı. Paylaşımlarda Türkiye’nin farklı bölgelerinden 16 çocuğun çektiği fotoğraflara yer verildi. Ayrıca App Store da 23 Nisan için özelleştirildi.

İlgili Yazı

Apple ve Qualcomm’un Beklenmeyen Anlaşmasının Ardından Gelen 5 Önemli Soru

apple-23-nisan-icin-cocuklarla-isbirligi-yapti-2-bir-portal

Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için harekete geçti!

8-13 yaş aralığındaki 16 çocuk, iPhone XR ve iPhone XS modellerini kullanarak fotoğraflar çekti. Ülkemizde yapılan çekimlerden ortaya çıkan fotoğraflar, “Yeryüzü çocuklar tarafından iPhone ile çekildi” sloganı ile yayınlandı.

apple-23-nisan-icin-cocuklarla-isbirligi-yapti-3-bir-porta

16 çocuk çekimlerini yavaş ve hızlı çekim modlarını kullanarak da gerçekleştirdi. Apple internet sitesi üzerinden yaptığı kutlamada, fotoğrafları çeken çocukların doğa hakkında yorumlarına da yer verdi. Alya, Beril, Ekin ve daha birçoğunun doğa hakkında yorumları son derece ilgi çekici.

App Store‘da da 23 Nisan’a özel bir dinamiklik var. Bu özel gün kapsamında çocuklar için yenilenen App Store’da bizleri bazı yenilikler bekliyor. Bugün sekmesinde Doğanın melodilerine kulak var, Oyunlar bölümünde gezegenin koruyucusu Captain Planet: Gaia Guardians, Uygulamalar bölümünde nehirler ve canlılarla etkileşim kurmayı öğreten WWF Free Rivers gibi programlar çocukları karşılıyor.

apple-app-store-23-nisan-icin-ozellestirdi-4-bir-portal

Apple, 23 Nisan kutlamasını görmek ve çocukların yaratıcılıklarını konuşturdukları fotoğraflara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Haber Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen