İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends’ta Duyurulmayan 8 Yeni Karakter Ortaya Çıktı

Apex Legends’ta Duyurulmayan 8 Yeni Karakter Ortaya Çıktı

Apex Legends’ın oyun içi dosyalarını karıştıran bazı kullanıcılar, 8 yeni karakter keşfetti. Karakterlerin hangi yeteneklere sahip olduğu ise henüz bilinmiyor.
Veri madencileri, Apex Legends’ın verilerini araştırmaya devam ediyor. Oyun içi dosyalarda keşfedilen verilerde simgeleri, konseptleri ve isimleriyle beraber 8 yeni karakter ortaya çıktı. Listenin tamamı, önceden sızdırılmış olan Octane ve Wattson ile beraber Reddit’te yayınlandı.

Apex-legends-de-açıklanmayan-8-karakter-bir-portal

Veri madencisi Shrugtal, yeteneklerinin henüz bilinmediği ve resmi olarak açıklanmamış yeni karakterleri keşfetti. Octane ve Wattson üzerine yapılan veri madeninden sonra özelliklerinin ne olabileceği aşağı yukarı biliniyordu. Fakat bu 8 karakter o kadar yeni ki oyunun yapımcısı Respawn bile bu karakterlerin özelliklerinin ne olacağını belirleyememiş gibi gözüküyor.

İlgili Yazı

Apex Legends’ın En Güçlü İki Silahı Nerflendi

Bu karakterleri oyunun dosyalarında bulmak, kuşkusuz onların gerçekten karşımıza çıkacağını garantilemiyor yalnız önceden sızdırılan karakterlerden birinin konsept resmi Pathfinder’da çoktan yayınlandı. Eğer sol üst köşeye bakarsanız, bir Wraith posteri görebilirsiniz ancak posterdeki haliyle Wraith; biraz cyberpunk, biraz da samuray havasına bürünmüş gibi.

Respawn henüz yeni karakterler ile ilgili açıklama yapmadı yalnız bugün ya da yarın Battle Pass ile Octane’in geleceğini biliyoruz. Respawn’dan gelebilecek açıklamaları anbean izleyerek sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen