İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!

Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!

Çok hızlı bir şekilde tanınmış olan ve büyük bir kitle tarafından sevilen Apex Legends yeni bir sızıntı ile gündemde. Veri madencileri Apex Legends karakter listesi ve silah envanteri ile ilgili bilgi sızdırdı!

Apex Legends için yeni karakterler ve silahlar sızdırıldı!
Veri madencileri, yeni Battle Royale oyunu için yaklaşmakta olan güncelleme içindeki içeriklerin kodlarını sızdırdı. Yeni güncellemenin kaynak kodlarına göre, Octane ve Wattson adlı iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMG ismindeki yeni silahlar oyuna dahil olacak.

Octane’ın ek hız, kısaltılmış tekrar yükleme süreleri ve iki kat sağlık yenilenmesi biçiminde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin şahsi olup olmadığı ya da ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

Apex-Legends-için-yeni-karakterler-ve-silahlar-sızdırıldı-bir-portal-1

Bununla beraber, Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek büyük ihtimalle, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti.

Veri madencileri, karakter ya da silahlarla bağlantısını çözemedikleri bir isim listesi de keşfettiler. Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Prophet, Rampart, Rosie ve Skunner. Bunların karakter olması muhtemel ancak silah şeklinde de karşımıza çıkabilirler.

Son olarak yeniden silahlardan bahsedecek olursak, Apex Legends kodunda bulunan iki yeni silaha ait bazı istatistikler bulundu. Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek.

L-Star EMG, 60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasar, kafaya atışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen