İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends’ın İlk Sezonu Yarın (19 Mart) Battle Pass’le Beraber Başlıyor

Apex Legends’ın İlk Sezonu Yarın (19 Mart) Battle Pass’le Beraber Başlıyor

Battle Royale oyun türünün tahtına oturan Apex Legends‘in 1. sezonu yarın başlıyor. Peki, bizleri neler bekliyor?
Electronic Arts’ın (EA Games) ücretsiz Battle Royale oyunu olan Apex Legends; çıkışını takip eden ilk 3 gün içerisinde 10 milyon ve ilk 1 hafta içerisinde 25 milyon kullanıcıya erişerek rekora imza atmıştı. Canlı yayın platformu Twitch üzerinde de Fortnite’ın istatistiklerini yerle bir eden Battle Royale oyununun 1. sezonunun yarın saat 20.00’de (TSİ) başlayacağı resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Apex-legends-bir-portal

Wild Frontier adı verilen 1. sezonda kullanıcılar görülmemiş Battle Pass sistemiyle tanışacaklar. 950 Apex Coins biçimindeki Battle Pass’i satın alan kullanıcılar bunun yanı sıra; Lifelife Revolutionary, Wraith Survivor ve Mirage Outlaw kostümlerine bedava bir biçimde, her seviye atladıklarında ise ek kostüm, badge, karakterlere sahip olacaklar.

İlgili Yazı

Apex Legends’ta Hile Yapan Oyuncuların Artık Bilgisayarları da Kalıcı Olarak Banlanacak

Battle Pass 1. sezon boyunca satın alınabilir olacakken Battle Pass’e sahip olan ya da olmayan her kullanıcı; özel bir Wild Frontier kostümüne, 5 Apex Pack’e ve 18 adet Banner’a -1. sezon içerisinde oyun oynayarak- sahip olacaklar. Battle Pass satın alındığında hangi seviyelerde hangi ödüllerin kazanılacağı bilgisine erişmek için buradan Electronic Arts’ın bağlantısında sayfayı aşağı kaydırıp tabloyu görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen