İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends’ın 2. Sezonunun Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

Apex Legends’ın 2. Sezonunun Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

Electronic Arts, Apex Legens’in ikinci sezonunun gelecek duyurulacağını ve sezon ile ilgili ayrıntıların kullanıcılara sunulacağını belirtti.
Oyuncular, Apex Legends’in ikinci sezonu ile ilgili ayrıntıların ne zaman oraya çıkacağını büyük bir heyecan içinde merak ediyor. Görünüşe göre bekleyiş biraz daha sürecek. Electronic Arts, Apex Legens’in ikinci sezonuy ile ilgili yeni detayların geleceğini doğruladı ama bu, E3 2019’a kadar gerçekleşmeyecek.

Electronic Arts, EA PLAY 2019 etkinliğinde ikinci sezon hakkında detayları duyuracak. Etkinlik, katılmayanlar için canlı olarak yayımlanacak. Etkinlikte ikinci sezon ile ilgili detayların yanı sıra bazı demo görüntülerin de gösterilmesi bekleniyor.

apex-legends-guncellemesi-cikti-habermi

EA, ikinci sezon ile ilgili duyurunun yanı sıra Apex Legens’in mobil platformlar için ihraç edilmesinin planlandığını da belirtti. Fornite ve PUBG’nin mobil platformlarda elde ettiği büyük başarı, bunun en büyük nedeni olabilir. Yakında konu ile ilgili daha detaylı bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

İlgili Yazı

Apex Legends güncellemesi çıktı!

Oyuncuların yeni sezon ile ilgili heyecanlanmalarının bir sebebi daha bulunuyor. Oyuna ilk sezon başlangıcında Octane adında yeni bir karakter eklenmişti. Bu nedenle Respawn’ın ikinci sezon için de yeni bir karakter hazırlaması bekleniyor.

EA’nin yeni sezon ile ilgili detayları Haziran başında duyuracak olması, yeni sezonun önümüzdeki ay başlayabileceğini gösteriyor. Ancak Respawn’ın güncellemeleri yayımlamak için zaman istediği göz önünde bulundurulduğunda kullanıcıların Temmuz ayına kadar beklemeleri gerekebilir.

KAYNAK  https://www.slashgear.com/apex-legends-season-2-will-be-detailed-next-month-08575985/

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen