İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends’ın 1. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?
Trendlerdeki Yazı

Apex Legends’ın 1. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Oyun sektörünü kasıp kavuran yeni Battle Royale oyunu Apex Legends’ın 1. sezonu geliyor.

İlgili Yazı

Apex Legends Karakter Rehberi (Hangi Karakter Size Göre?)

Electronic Arts’ın (EA) bedava Battle Royale oyunu olan Apex Legends, neredeyse bir ay önce, 4 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmıştı. İlk 72 saatinde 10 milyon, ilk haftasında ise 25 milyon oyuncuya ulaşan oyunun 1. sezonuna ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştu. Oyunun yapımcısından ise 1. sezonun ne zaman geleceğine dair açıklama gelmişti.

apex-1-sezon-bir-portal

Oyunun yapımcısı Respawn Entertainment, Şubat ayı içerisinde yaptığı açıklamada oyunun 1. sezonunun Mart ayında başlayacağını söylemişti. 2 Mart’a gelmiş olmamıza rağmen başlamayan 1. sezon, kullanıcıları meraklandırdı. Oyunun fanları çeşitli sosyal medya platformları üzerinden 1. sezon güncellemesinin ne zaman geleceğini öğremek amacıyla Respawn’a baskı yapıyorlar.

apex-yeni-sezon-bir-portal

Respawn, 1. sezonun Mart ayında geleceğini ifade etti yalnız özel bir tarih açıklamadı. Yeni sezon ile Apex Legends’a gelecek olan Battle Pass’ten faydalanmayı kullanıcılar iple çekiyorlar. Respawn’ın ise fanlarını üzmeyerek yakın bir zamanda yeni sezonu içeren güncellemeyi yayınlayacağını tahmin ediyoruz.

İlgili Yazı

Apex Legends’de Çıkacak Olan Karakterler

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen