İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends Şimdi Mobile geliyor!
Trendlerdeki Yazı

Apex Legends Şimdi Mobile geliyor!

Şimdi de oyuncu kitlesini daha da ilerletmek isteyen EA Games CEO’su, Apex Legends Mobile için hazırlıklara başlandığını müjdeledi.

İlk haftadan toplamda 25 milyon tekil oyuncuya ulaşan Ücretsiz Apex Legends, kısa bir süre içerisinde harikalar yaratmıştı. Şimdi de oyuncu kitlesini daha da ilerletmek isteyen EA Games CEO’su, Apex Legends Mobile için hazırlıklara başlandığını müjdeledi.

Apex Legends Mobile için çalışmalar başlandı!

Henüz, çoğu eksiği tespit edilen bedava Battle Royale oyunu, şuanda büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmış durumda. PC, PlayStation ve Xbox One oyuncuların huzuruna sunulan bedava Apex Legends mobil platformalar içerisinde geliştirilmeye başlandığı EA Games’in CEO’su Andrew Wilson  doğrultusunda müjdelendi

apex-legends-mobile-geliyor-bir-portal-1

Wilson’un söylediklerine göre, söz hususu oyunu kısa vakit içerisinde çarpraz platform desteğine kavuşturulacak. Bu bağlamda, oyunu Android ve iOS platformları içerisinde geliştirilebileceklerini bildiren CEO, şuanlık bu husus üzerinden yoğunlaştıklarını belirtiyor.

İlgili Yazı

Apex Legends’da Yeni Karakterler Ne Zaman Çıkacak?

Bununla beraber oyunun Asya’daki oyuncular doğrultusunda büyük bir ilgi ile karşılandığı bildiren CEO, oyunu mobil platformlar için geliştirmenin son derece mühim olduğunu da vurguluyor.

Şimdilik Legends‘ın ne vakit mobil platformlara çıkacağı bilinmiyor. Ancak, bu gelişmeyi de göz önünde bulunduracak olursak, bu sene ortalarında oyunun mobil sürümüyle bir araya gelebiliriz.

Böylece, PUBG ve Fortnite ile olan kıyasıya rekabetini iOS ve Android platformlara da taşımayacak olan EA Games‘in, buradan da son derece iyi gelirler elde edeceği tahmin ediliyor.

Apex ile ilgili rehberlere ve ilgili konulara da buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Apex Legends Karakter Rehberi (Hangi Karakter Size Göre?)

Peki, oyunun mobil sürümü ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile alakalı fikirlerinizi hemen altta yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen