1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legends bedava kostüm alanlar dikkat
Trendlerdeki Yazı

Apex Legends bedava kostüm alanlar dikkat

Apex Legends’taki açık nedeniyle bedava Twitch Prime kostümü alanlara üzücü bir haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde Apex Legends ve Twitch ortalığında Twitch Prime üyelerine paket ve özel kostüm verileceği duyuruldu. Ardından ortaya çıkan bir açık ise aradan Twitch Prime’ı çıkararak, kullanıcıların ödüllere sahip olmasını sağladı.

Respawn Entertainment, bir hafta önce Twitch Prime ile anlaşarak kullanıcılara ücret ödemeden 5 Apex Legends paketi ve Legendary Pathfinder kostümü hediye etti. Normalde Twitch Prime oyuncularının hediyeyi almaları için tek bir yol mevcuttu. Bazı kullanıcılar farklı yollar denemiş görünüyor ki, Reddit’te duyurulan bir kod kullanıcılara Twitch Prime üyesi olmamalarına rağmen bu hediyeye erişim hakkı tanıdı.

 

Reddit’te yazılana göre Origin’in gelişmiş başlatma ayarlarına “+twitch_prime_linked 1” kodu yazıldığı takdirde Twitch Prime üyesi olunmasa bile hediyelere sahip olunabiliyordu. Tabii bu açık Respawn Entertainment’ın gözünden kaçmamış olsa gerekir ki hata hızlıca düzeltildi ve şirket bunun ile ilgili bir tweet attı.

apex-legends-bedava-kostüm-bir-portal

Salı günü gelen güncelleme ile düzeltilen açığın hızlıca kapatıldığı söyleniyor. Buna karşın bu açık yoluyla hediyelere para ödemeden sahip olan kullanıcılar da unutulmadı. Açığı kullanan tüm kullanıcıların hesaplarından mevcut hediyelerin geri toplanacağı da belirtilen bilgiler arasında.

İlgili Yazı

Apex Legends’de Çıkacak Olan Karakterler

Peki Twitch Prime deneme sürem içerisinde aldığım hediyeler geri toplanacak mı?

Cevap, hayır. Twitch Prime deneme süresi içerisinde olan hesaplarınız ile bu hediyeleri topladıysanız, hediyeler sizde kalmaya devam edecektir.

Hediyeleri nasıl alabilirim?

Hediyeleri nasıl almanız gerektiği aşağıda açıklanmıştır. Hediyeleri son alma gününüz 18 Nisan. Fırsatı kaçırmayın!

Twitch Prime ücretsiz Apex Legends paketlerini duyurdu. Daha önce Fortnite, PUBG ve League of Legends oyun içi içeriklerini ücret ödemeden sunan Twitch Prime, şimdi de ücretsiz Apex Legends paketleri dağıtıyor. 5 adet Apex Legends paketi ve 1 adet Efsanevi Omega Point Pathfinder kostümünü almak için yapmanız gerekli olanlar çok kolay.

Bedava Apex Legends paketlerine ve Pathfinder Kostümüne sahip olmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

Twitch Prime ile ücretsiz Apex Legends paketleri nasıl alınır?

1) Twitch Prime hesabı oluştur

Ücretsiz deneme süreni buradan başlatarak Twitch Prime üyesi ol. Eğer esasen Twitch Prime üyesiysen bir sonraki adıma geç.

2) Apex Legends bedava deneme paketini al

Buradan Apex Legends’ı bulup, altındaki “Ücretsiz denemeye başlayın” düğmesine tıkla.

3) Teklifi al

Ardından önüne çıkan sayfadan “Claim now” düğmesine tıkla.

İlginizi çekebilir: Twitch Prime ve Amazon Prime nasıl iptal edilir?

Önemli Uyarı!
Twitch Prime’a üye olurken verdiğiniz kredi kartı bilgileri ve onayı iptal etmezseniz, Amazon aylık olarak Prime ve Amazon Prime üyeliklerinin ücretlerini sizden kesmeye devam eder. Bu yüzden 7 günlük deneme süreniz bitmeden bu aboneliği iptal etmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen