İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Apex Legend Haritası, Reddit’te Bir Yıl Önce Paylaşılmış

Apex Legend Haritası, Reddit’te Bir Yıl Önce Paylaşılmış

Reddit oyuncusu Hiticonic, bugün Apex Legend adıyla oyun dünyasının tozunu attıran oyunun haritasını ‘yeni Titanfall Battle Royal oyunu’ diyerek bir yıl önce paylaşmış.

Henüz piyasaya çıkmamış bir ürün ile ilgili ortaya çıkan sızıntılar çoğu zaman heyecan vericidir. Bununla beraber gerçekleşen sızıntı, ile ilgili kimsenin bir bilgisi olmadığı bir oyun ile ilgili olduğunda o kadar heyecan verici olmayabiliyor. Hiticonic isimli Reddit oyuncusu, bu vaziyeti bizzat deneyimleyerek öğrendi.

apex-legends-haritası-önceden-paylaşılmış-bir-portal

Hiticonic, bir yıl önce Reddit’te bir mini harita paylaştı ve bu haritanın ‘Titanfall Battle Royal’ oyununa ait olduğunu ifade etti. Ne yazık ki insanlar ona inanmak istemedi. Bununla beraber ‘Titanfall Battle Royal’ oyunu, Apex Legend adıyla şu anda oyun dünyasını tam anlamıyla kasıp kavuruyor.

İlgili Yazı

Apex Legends bedava kostüm alanlar dikkat

Hep söylendiği gibi: Geç olsun, güç olmasın. Hiticonic’in Apex Legend haritasını bir yıl daha önceden paylaştığı, Apex Legend’ın piyasaya sürülmesiyle anlaşıldı. İnsanlar, o zaman içinde pek de ilgilenmedikleri sızıntı için şimdilerde Hiticonic’i tebrik ediyor ve Reddit Gold isimli gerçek paralarla oyuncuya destek veriyorlar.

apex-legends-haritası-önceden-paylaşılmış-bir-portal-1

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen