İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Anthem Oyuncuları İçin Üzücü Bir Haber Geldi!

Anthem Oyuncuları İçin Üzücü Bir Haber Geldi!

EA Games ve BioWare ortaklığıyla piyasaya çıkacak olan Anthem, büyük bir kesim oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. VIP demosuyla oyunculara kendini gösteren Anthem, sahip olduğu mekanikleri oyunculara birinci elden göstermişti. Yeniden de demoda gözükmeyen ve tam sürüme saklanılan muhtevaların ne olduğu merak ediliyor. Şimdi ise oyun ile ilgili ortaya yeni bir gerçek daha çıktı. İzah eden bilgilere göre Anthem’da kaptanımızı kişiselleştirmek olası olmayacak. Oyunun yapımcılarından olan Mark Darrah’ın Twitter hesabından belirttiğine göre oyuncular, geliştiricilerin hazırladığı kaptanlardan bir tanesini seçecek.

 

Javelin zırhları üzerine yoğunlaştıklarını söyleyen Darrah‘ın bu söyleminin aksine geliştirici ekip, Javelin zırhlarının pek fazla kişiselleştirmeye açık olmayacağının vurgulamıştı. Bakalım çıktığı zaman oyuncuları hoşnut edebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

PC platformunda vuruş hissiyatı ile ilgili sıkıntıları bulunan oyun, konsol platformunda daha iyi bir tecrübe yaşatabiliyor. 22 Şubat 2019 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformunda çıkacak olan yapım, Nintendo Switch’i es geçecek. Oyunun Xbox One ve PC platformunda 4K oynanabildiğini belirtelim.

İlgili Yazı

Anthem Çıkış Fragmanı Sizi Aksiyona Doyuracak!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen