1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Anthem Çıkış Fragmanı Sizi Aksiyona Doyuracak!

Anthem Çıkış Fragmanı Sizi Aksiyona Doyuracak!

2019’un en çok beklenilen beklenilen oyunlarından biri olan Anthem’in satışa sunulmasına bundan sonra sayılı günler kaldı.

BioWare’in merakla beklenen ve karmaşık bir demo sürecinden geçen oyunu Anthem çıkışını gerçekleştirmek üzere. Bunun şerefine yayınlanan çıkış fragmanı da oyuncuları aksiyona doyuruyor.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Anthem 22 Şubat’ta PC, PlayStation ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.

 

2019’un en çok beklenilen beklenilen oyunlarından biri olan Anthem’in satışa sunulmasına bundan sonra sayılı günler kaldı. Electronic Arts ve Bioware işbirliğiyle tasarlanan yapım için kısa vakit evvelce katılımın hayli yüksek bulunduğu bir demo süreci başlatılmıştı. Geliştirici stüdyo geçen gün Anthem demosu ile alakalı birtakım istatistikleri takipçileriyle paylaştı.

Yayınlanan videoları ve ekran görüntüleri ile büyük bir merak uyandıran Anthem, demosuyla da tarihe geçti. Anthem demosu yayınlandığı birkaç günlük sınırlı vakit ortamında milyonlarca oyuncu doğrulusunda indirildi. Aynı şekilde demonun toplam oynanış süresinin de 40 milyonun üstünde bulunduğu kaydedildi. Bu aslında de şaşırtıcı bir başarı.

Görünen o ki Anthem şuandan 2019’un en dayanıklı oyunlarından biri olacak. Hem nitelik anlamında, hem de satış rakamları yönünden bu oyunun 2019’a damga vurması bizleri şaşırtmayacaktır.

Genel olarak dostlarınızla ya da sunucudaki başka oyuncularla coop olarak oynayacağınız görevleri sahibi olan Anthem 22 Şubat’ta raflardaki konumunu almış olacak. Bioware imzası taşıyan oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş vakitli olarak satışa sunulacak.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Anthem şuandan ön siparişe sunulmuş durumda. Eğer oyunu ön sipariş ile satın alırsanız oyun ortamında birtakım ekstra ekipmanlara sahip olacağınızı hatırlatalım.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen