Angelina Jolie, kızları Zahara ve Shiloh ile alışverişteAngelina Jolie, kızları Zahara ve Shiloh ile alışverişte

Angelina Jolie, önceki gün kızları Zahara ve Shiloh ile birlikte alışverişte görüntülendi. Los Angeles’ta Etiyopya tarzı desenlerin yer aldığı giysi ve aksesuarlar satılan bir mağazaya giren anne ve kızları kıyafetleri uzun uzun inceledi.

Angelina Jolie, önceki gün kızlarıyla birlikte hava karardıktan sonra alışverişe çıktı. 16 yaşındaki kızı Zahara ve 14 yaşındaki Shiloh ile birlikte, Los Angeles’ta Etiyopya tarzı desenlerin yer aldığı giysi ve aksesuarlar satılan bir mağazada kıyafetleri uzun uzun inceledi.
Zahara’nın dünyaya geldiği ülke olan Etiyopya’ya özgü desenlerle süslü bir kaftan alan Jolie daha sonra kızlarıyla birlikte kapıda kendilerini bekleyen otomobile binerek evinin yolunu tuttu.
Jolie ile kızları mağazadayken de dışarı çıkarken de bir koruma onlara eşlik etti.
Genellikle siyah kıyafetlerle görülen 45 yaşındaki Jolie, bu dega baştan aşağı beyaz kombiniyle dikkat çekti.
Kıyafetinin altına Fendi marka terlik giyen, omzunda da Christian Dior marka çanta taşıyan Jolie, kızlarıyla birlikte maskelerini takmayı ihmal etmedi.
Jolie’nin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh Nouvel Jolie Pitt’in henüz 14 yaşında olmasına rağmen neredeyse annesinin boyuna yetiştiği görüldü. Jolie ve Pitt, kızları Shiloh’nun dünyaya gelmesi için Namibya’nın sahil kenti olan Swakopmund’u tercih etmişti.
ARTIK SAÇLARI UZUN
Küçüklük yıllarında erkek kardeşlerine özenen Shiloh, tıpkı onlar gibi giyinip saçlarını da kısacık kestiriyordu. Küçük çocuğun o dönemde ‘John’ diye çağrılmak istediğini söylediği de basına yansıyan iddialar arasındaydı. Shiloh Jolie Pitt’in, o dönemin aksine bir süredir saçlarını uzattığı ve daha feminen tarzı sürdürdüğü görülüyor.
2019 yılında Brad Pitt’ten ayrılan Jolie’nin 12 yaşında Vivienne ve Knox adında ikizleri ile 19 yaşında Maddox ve 17 yaşında Pax adında iki evlatlık çocuğu daha bulunuyor.
İşte Jolie ve kızlarının alışveril turundan yansıyanlar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.