İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Android Kullanıcılarının Favorisi Olacak 5 Ücretsiz Uygulama

Android Kullanıcılarının Favorisi Olacak 5 Ücretsiz Uygulama

Android cihazlarınızda sizlerin işini basitleştirecek onlarca program bulunmakta fakat bu haberimizde olmazsa olmazları sizler amacıyla derledik.
Telefonunuza yeni programlar eklemek bazı durumlarda faydalı bir hal olsa da bazı durumlarda de lüzumlu ya da aradığınız programları bulma husussu ile ilgili zorluklar çekebiliyorsunuz. Bu sebeple Android kullanıcılarının telefonlarında olması gereken beş adet programlamayı sizler amacıyla listeledik.

 

 

Year in Pixels

android-uygulama-bir-portal 1
Year in Pixels programı yardımıyla günlük olarak nasıl hissettiğinizi kaydedebiliyorsunuz. Bunu yaptığınızdaysa beş değişik renkten biri seçilmiş oluyor. Tabii ki alternatifleri artırmanız mümkün. ‘Mutlu’, ‘Üzgün’, ‘Yorgun’ ya da ‘Heyecanlı’ gibi alternatiflerden birini seçerek senesi temsil eden tabloya bir renk atıyorsunuz. Ayın ya da senenin sonundaysa rengarenk bir tablo sizi bekliyor.

 

Tiny Decisions

android-uygulama-bir-portal 2

Bir husus ile ilgili seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Önünüzde çoğu alternatif var fakat bir türlü halin içinden çıkamıyor musunuz? Tam da bu halde işin içine giren program, sizin yerinize kategorilerin içerisinden bir adedini seçiyor. Yapmanız gereken tek şey soruyu ve alternatifleri yazıp feleğin çarkını çevirmek.

 

 

ES File Explorer

android-uygulama-bir-portal 3
Cihazınızda tespit edilen dosyaları çok daha kapsamlı bir şekilde size gösterip gerçekleştireceğiniz düzenlemeleri son derece basitleştiren bu program her Android kullanıcısının olmazsa olmazı haline geldi. Eğer hâlâ ES File Explorer ile tanışmadıysanız alttaki bağlantıya tıklayarak derhal tanışabilirsiniz.

 

Alarmy (Sleep if you can)

android-uygulama-bir-portal 4
Alarmlarını erteleme alışkanlığı olan insanlar amacıyla tasarlanmış olan program tek bir hususta başarılı: Sizi uyandırmak. Alarm çaldıktan sonra matematik prosedürü çözmek, telefonu sallamak ya da fotoğraf çekmek gibi görevler veren program sizi uyandırmayı kafasına koymuş halde.

 

Ventusky: Weather Maps

android-uygulama-bir-portal 5

 

Ventusky yardımıyla hava durumu raporlarını çok daha tutarlı ve ayrıntılı bir şekilde alabileceksiniz. Eş vakitli güncellemeleri yardımıyla sürprizleri ortadan kaldıracak programlamayı indirmiş olduğunuz amacıyla memnun olacaksınız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen