1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. Amazon’dan Lenovo dizüstü bilgisayar fırsatı!

Amazon’dan Lenovo dizüstü bilgisayar fırsatı!

Amazon, oyuncaktan elektroniğe, modadan mutfağa çoğu kategoride binlerce ürüne ev sahipliği yaparken teknolojik ürünlerde uyguladığı indirimler ile müthiş fırsatlar sunuyor. Bunlardan birisi de, LENOVO V145-81MT001KTX oldu.

Son dönemde bilgisayar fiyatları son derece yüksek seviyelere çıktı. Lenovo’nun bu dizüstü bilgisayarı ise Full HD ekran vasıtası ile bilhassa ofis işleri ve internet kullanımında büyük basitlik sağlarken, bunun yanı sıra oyun tecrübesi sunabiliyor.

İlgili Yazı

PUBG Mobile Hızlandırma Pc Nasıl Yapılır?

Amazon’da Lenovo V145-81MT001KTX dizüstü bilgisayar fırsatı!

Lenovo’nun bu dizüstü bilgisayarına AMD A4-9125 İşlemci güç veriyor. Standart çalışma frekansı 2.3 GHz olan İşlemci gerektiğinde 2.6 GHz’e kadar çıkılabiliyor. 4 GB RAM DDR4 RAM’in bulunduğu bilgisayar, 128 GB SSD disk ile beraber geliyor.

SSD’nin sunmuş olduğu yüksek hızlar vasıtası ile uygulamalar ve diğer dosyalar çok çabucak açılıyor, bilgisayarınızın açılması birkaç saniye sürüyor.

amazon-lenovo-dizustu-bilgisayar-bir-portal-2
2 GB GDDR5 belleğin bulunduğu AMD Radeon 520 ekran kartına, 15.6 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlük sunan bir ekran eşlik ediyor. Yüksek çözünürlük vasıtası ile daha çok çalışma ortamına sahip oluyorsunuz.

2 yıl Lenovo Türkiye garantisi altında olan bu bilgisayar, Free Dos yani işletim sistemsiz olarak geliyor. Amazon’un sunmuş olduğu yüzde 13 indirim fırsatı vasıtası ile bu dizüstü bilgisayarı 1.998,00 TL‘ye satın alabiliyorsunuz.

Amazon’un sunmuş olduğu fırsata buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen