Akrep dizisinde Perihan ve Ferda ilişkisi nereye gidecek?Akrep dizisinde Perihan ve Ferda ilişkisi nereye gidecek?

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı; Star TV’nin cuma akşamlarının beğeniyle izlenen dizisi Akrep “İki kadının savaşı mı? Anne ile kızının savaşı mı?”, “Doğurmak anne olmak için yeterli mi?” sorularını gündeme taşıyor!

Çarpıcı ve sürükleyici hikayesi ile seyirciyi avucunun içine alan Akrep’te Perihan ve Ferda arasındaki fırtınalı ilişki çoğu zaman anne ve kız savaşı değil iki ezeli rakip savaşı olarak seyrediyor. Perihan, küçük yaşta istemeden yaptığı bir evlilik ile dünyaya gelen Ferda’nın ortaya çıkışıyla tekrar gözünün önüne dizilen küçük Perihan’ın yaşadıklarını da hatırlamak istemiyor.
Akrep 5. yeni bölüm fragmanı / Tıkla İzle
Ferda ise hayatı boyunca yaşadığı annesinin bırakıp gittiği küçük kız olmanın acısını yaşıyor. Dizinin 5’inci bölüm tanıtımlarında Ferda’nın birlikte yaşadığı kızı Merve dışında, cezaevi sahnelerinde avukatı olarak görülen Ayşem’in de annesi olduğu ortaya çıktı!
Perihan’ın, Ferda’nın da terkettiği bir kızı olduğunu öğrenmesi ile akreplerin savaşında yeni bir cephe açılıyor! 
Kızların çeyizi annelerinin kaderi midir? Anne olmak için doğurmak yeter mi?İstemeden anne olunca, geçmişin nefreti anneliğin yerini düşmanlığa mı bırakır?
Kızı Berna’nın intiharıyla derinden sarsılan Perihan Emgen, Ferda’nın intihar teşebbüsünün ardından bir kızını daha bu şekilde kaybetmek istemediğini mi fark edecek? Perihan, Ferda’ya bu düşünceyle mi kucak açacak, yoksa yeni bir planın ilk adımını mı atacak?
Seyircinin aklını kurcalayan bu sorular, Perihan ve Ferda ilişkisinde yeni bir sayfanın açılacağı beşinci bölümde yanıt bulacak.
Perihan-Ferda ilişkisinde yeni bir sayfa mı açılacak? Ferda yaşadıklarından ders çıkaracak mı? Perihan Emgen, Ferda’yı evine kabul edecek mi? Yoksa akrep yine akrepliğini mi yapacak?
Akrep güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle bugün 20.00’de Star TV’de!Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.