Akrep dizisi 3. yeni bölüm fotoğraflarıAkrep dizisi 3. yeni bölüm fotoğrafları

Star TV’nin beğeni ile izlenen yeni dizisi Akrep, cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluşacak olan Akrep’te Perihan (Demet Akbağ) öyle bir hamle yapıyor ki Ferda’yı can evinden vuruyor! İşte Akrep 3. bölüm fotoğrafları…

Star TV’nin 1441 Productions imzalı, yapımcılığını İrfan Şahin’in üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın yer aldığı, Star TV’nin beğeni ile izlenen dizisi Akrep, cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor.
Üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluşacak olan dizide Perihan (Demet Akbağ) öyle bir hamle yapıyor ki Ferda’yı (Evrim Alasya) can evinden vuruyor!
Perihan, kızı Ferda’yı torunu Merve ile köşeye sıkıştırıyor. Daha önce tartıştığı hatta evden kovduğu torunu Merve’yle (Müge Su Şahin) arasını düzeltiyor.
Ardından da annesinin gerçek yüzünü göstermek için Merve’yi Sapanca’daki eve götürüp Fikret ile ilişkisini görmesini sağlıyor. Perihan’ın bu hamlesi Ferda’nın planlarını alt üst ettiği gibi, savaşın daha kızışmasına neden olacaktır!
Akrep, yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00’de Star TV’de.
AKREP 3. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA İZLE)Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.