İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Akıllı Telefonunuzu PC’de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Yakında Çıkacak

Akıllı Telefonunuzu PC’de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Yakında Çıkacak

Microsoft, geçtiğimiz senenin Ekim ayında telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurabileceğiniz Your Phone özelliğini tanıtmıştı. Çıkan bazı haberlere göre uygulamanın Android ekran yansıtma özelliğinin kullanıcılarla buluşmasına çok az bir zaman kaldı.

Geçtiğimiz sene Ekim ayında New York’ta düzenlenen bir aktivitede Microsoft, Your Phone isimli bir uygulamanın duyurusunu yapmıştı. Teknoloji devinin geliştirdiği uygulama vasıtası ile Android telefonların ekranları bilgisayarlara yansıtılabilecek. Çıkan son haberlere göre, yansıtma özelliği yayınlamaya hazır duruma geldi. Microsoft’un son derece yakın bir zamanda Insider kullanıcıları için bu özelliği kullanıma açması bekleniyor.

stay-connected-bir-portal

Bu özelliği kullanabilmek için bilgisayarınızın BTLE çevrebirimi modunu desteklemesi gerekiyor. Ayrıca telefonunuzun da Android 7.0 ve üstü bir işletim sistemine sahip Samsung Galaxy S8 ya da Galaxy S9’dan biri olması gerekiyor. Farklı cihazlar ise ilerleyen süreçte eklenecek.

İlgili Yazı

Para ile Alınabilecek En İyi 20 Akıllı Telefon

Your Phone uygulaması, halihazırda Android telefonunuzdan mesaj göndermenizi ve mesaj almanızı sağlıyordu. Yeni bilhassa beraber cihazının bütün ekranı, bilgisayara yansıtılabilecek. Eklenecek bu özelliğinn Your Phone programının tanınmışlığını arttıracağı neredeyse net…

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Akıllı Telefon Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen