1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. AirPods 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

AirPods 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Apple, 2016’nın Eylül ayında iPhone 7 ile beraber Kullanıcılar ile buluşturduğu kablosuz kulaklık AirPods‘un güncellenen modeli: AirPods 2 resmi olarak tanıtıldı.

Gelin, şimdi daha uzun pil ömrü, kablosuz şarj çantası ve ” Hey Siri ” desteğinin sunmuş olduğu eller serbest kullanım ile ön plana çıkan yeni kablosuz kulaklığa: AirPods 2 özellikleri ve fiyatı gibi merak edilen ayrıntılara hep beraber göz atalım.

İlgili Yazı

Kablosuz Kulaklık Pazarı Gün Geçtikçe Büyüyor

Yeni AirPods 2 özellikleri ile neler sunuyor?

İlk AirPods’un içerisinde bulunan W1 yongası, ikinci nesil AirPods’ta H1 yongası ile değiştirildi. Bu yonga vasıtası ile yeni AirPods’un birinci nesile kıyasla bir saat daha çok konuşma süresi sunmuş olduğu vurgulanıyor.

airpods-2-tanitildi-1-bir-portal-min

Bunun yanı sıra cihazlar arasında geçiş süresinin iki kat hızlandığı ifade ediliyor. Pil ömrünün artırılmasının yanı sıra en önemli yeniliklerden birisi de, Hey Siri komutu vasıtası ile asistanın eller serbest bir biçimde kullanılabilmesi.

Bu sayede yeni AirPods kulağınızdayken telefonu cebinizden çıkarmaya gerek kalmadan Siri’ye komut verebileceksiniz. Bu sayede arama yapmak, şarkı değiştirmek, hava durumunu öğrenmek ve çok daha fazlası mümkün hale geldi.

Apple yeni H1 yongası vasıtası ile devrim niteliğinde bir ses tecrübesi sunmuş olduğunu belirtiyor. Ayrıca, AirPods 2 ile beraber kablolu ve kablosuz olmak suretiyle iki farklı şarj çantası Kullanıcılara sunuluyor.

AirPods 2 fiyatı ne kadar?

Yeni AirPods’u standart şarj çantası ile almak isteyenlerin 159 dolar ödemesi gerekiyor. Kablosuz şarj çantası istendiğinde ise fiyat 199 dolar oluyor. Kablosuz şarj çantası bunun dışında satın alınmak istendiğinde ise 79 dolar ödenmesi gerekirken, teslimatlar 26 Mart’ta başlayacak.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Haber Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen