Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: Aslında olması gereken 40 liraydıAcun Ilıcalı'dan Exxen açıklaması: Aslında olması gereken 40 liraydı

Geçtiğimiz günlerde Dünyaca ünlü Variety Dergisi global medya sektörünün En Etkili 500 İş İnsanı listesine giren Acun Ilıcalı yeni platformu Exxen ve özel hayatına dair konuştu. 9.90 TL olarak kullanıma sunulan Exxen için aylık ücretin aslında 40 TL olması gerektiğini dile getiren Ilıcalı, çocukları ve sevgilisi Çağla Altunkaya hakkında da konuştu.

1 Ocak’ta açılan Exxen platformuyla gündemde olan Acun Ilıcalı, Hürriyet’e konuştu. Ilıcalı, “Sizden şöhreti, çalışkanlığı ve varlığı çıkarsak geriye ne kalır?” sorusunu şöyle yanıtladı: “İyi niyetli, kimseye zarar vermemek için özen gösteren, elinden geldiğince de insanları mutlu etmeye çalışan biri kalır. Elimdeki gücüm neyse onu kullanarak hep insanları mutlu etmeye çalıştım. Bunu bir görev gibi görüyorum.”
“Acun olmayı nasıl anlatırsınız?” sorusu karşısında Ilıcalı, “Dışarıdan duruş olarak çok normal gibi duruyorum, bana baktığında “Bu adam normal” dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin, öyle bir yapım var” diye konuştu.
“Nedir delilikleriniz?” sorusu üzerine ise Ilıcalı, Ekstrem bir insanım. Yaptığım seyahat programları bile aklı başında birinin yapacağı şeyler değil. Mesela Hollanda’da maç varken öğlen yemeğini burada yiyip, akşamüstü Hollanda’da maça gidip, gece Atina’ya geçip orada ‘Survivor’ seçmeleri yaptıktan sonra Türkiye’ye dönebiliyorum. Bu hız herhalde çok sağlıklı birinin kaldırabileceği bir şey değil” ifadelerini kullandı.
Çocuklarına vakit ayırdığını vurgulayan Ilıcalı, “Mesela çocuklarım Kapadokya’yı çok görmek istiyordu. Bir gün ekip “‘MasterChef’ çekimleri Kapadokya’da. Hadi hep beraber gidiyoruz” dedi. Gece çocukları aradım, “Gitmek istiyor musunuz” diye sordum. “Evet” dediklerinde ofisteydim, gece 3.00’te ofisten çocuklarla yola çıktık. Sabah 6.00’daki balon turuna yetiştik. Ardından kahvaltı ettik. Öğleden sonra İstanbul’da yine toplantıdaydım” diyerek bir örnekte bulundu.
Ilıcalı, “Peki romantizme de vakit bulabiliyor musunuz?” sorusuna is şu yanıtı verdi: “Bu koşturmanın arasında duygusallığa yer var ve oradan besin almam da çok önemli. Bizim gibilerin hayatına tamamen odaklanması için özel hayatında bir mutluluk yaşaması şart. Şu an hayatımda öyle bir dönem geçiriyorum. Çok mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla’dan (Altunkaya) o besini alıyorum.”
Exxen platformu hakkında ise “Aslında olması gereken 40 liraydı” diyen Ilıcalı “Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum” sözlerini dile getirdi.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.