İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Acun Ilıcalı, TV8’in Satılıp Satılmayacağını Açıkladı

Acun Ilıcalı, TV8’in Satılıp Satılmayacağını Açıkladı

Yaptığı televizyon uygulamalarıyla ülkenin bütün kesimi tarafından severek izlenen Acun Ilıcalı’nın TV8’deki hisselerini sattığı iddiası gündeme düştü.
Türkiye’de televizyonculuk alanında adından son on sene içerisinde sürekli söz ettiren Acun Ilıcalı, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor gibi başarılı girişimlerden sonra bu başarıyla yetinmemiş ve MNG Holding’den TV8’i satın alarak yeni bir girişime imza atmıştı. Son edilinen bilgilere göre TV8 için işler iyi gitmiyor.

Daha önce 70 milyon dolarlık bir yatırım yapak satın aldığı kanalın bir kısmını Doğuş Holding’e satan Acun Ilıcalı, edilinen bilgilere göre kanalın gelir-gider dengesini sağlamakta bir süredir zorlanıyor.

Uzun bir süredir TV8’in satışının yapılacağının dedikoduları dönüyordu. Önce Azerbaycanlıların yönetmekte olduğu Global Medya Group A.Ş ile görüşen Acun Ilıcalı, anlaşma sağlamayı başaramamıştı. Medical Park ile yapılan yeni görüşmelerden anlaşmayla ayrıldığı söyleniyor.

acun-ılıcalı-tv8-satacak-mı-bir-portal

TV8’in satışının bitmesinin sonrasında, Acun Medya şirketinin faaliyetlerini televizyon uygulamaları üzerinde devam ettirmesi bekleniyordu.

Bu haberlere Acun Ilıcalı’nın kendisinden yalanmalama hiç gecikmedi ve Ilıcalı konuştu, “Teklifler olduğu doğru yalnız sözü edilen yer değil” dedi.

Mahmut Karakeçili’nin sahipliğini yaptığı Maxam Holding’in TV8 ile ilgilendiği vurgulanıyor. Pazarlıklar ve görüşmeler devam etse de gelecek günlerde bunların sonuç vermesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen