Acun Ilıcalı Dominik Cumhurbaşkanı ile görüştüAcun Ilıcalı Dominik Cumhurbaşkanı ile görüştü

Survivor 2021’in çekimleri için Dominik’e giden Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı ile görüştü. Ilıcalı’nın sosyal medya hesabında binlerce beğeni alan paylaşımına gelen esprili yorumlar ise dikkat çekti.

Acun Ilıcalı‘nın TV8 ekranlarında yayınlanacak yarışması Survivor 2021‘in çekimleri için gittiği Dominik’te Devlet Başkanı ile görüştü. Bu sene Ünlüler-Gönüllüler formatında ekranlara gelecek Survivor 2021’in yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı ile çekildiği fotoğraf karesini şu notu düşerek paylaştı:

Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı Sayın Luis Abinader ile görüşmek benim için büyük mutluluk oldu. Bana gösterdiği yakınlık için çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu dostluk iki ülkenin güzel ilişkilerini daha iyi yerlere götürecek ve çok güzel projelere imza atacağız. Teşekkürler Sayın Başkan.

BU SEFER SİYAH TİŞÖRT GİYMEDİ

Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımda, Acun’un bu sefer siyah tişört değil de gömlek giymesi dikkatlerden kaçmadı. Ilıcalı’nın paylaşımına gelen esprili yorumlar ise şöyle oldu:

Menajerimi Ara 18. bölüm ön izleme sahnesiSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.