İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Acer, Yeni P8800 Projektörünü Duyurdu

Acer, Yeni P8800 Projektörünü Duyurdu

Acer’ın 4K çözünürlük ve 5000 lümen parlaklık sunan P8800 projektörü çok yönlü kullanım özelliği, gün ışığında ve geniş alanlarda keskin ve net görüntüler sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Acer P8800 ile eşi benzeri olmayan bir 4K tecrübesini sunarken 5000 lümen parlaklıkla gün ışığında ya da kapalı mekanlarda uzak mesafeden görüntüleri net bir biçimde görmenizi sağlıyor. 1.200.000:1 karşıtlık oranı ile canlı görüntüler yansıtan cihaz ile siyahlar koyu, açık tonlar ise parlak şekilde görülüyor. Piksel yoğunluğunun analiz edilmesi ve güçlendirilmesiyle 4K olmayan film ya da videoyu da 4K’ya yakın kaliteye yükseltiliyor.

İlgili Yazı

PS Plus Nisan ayında süper oyunlar veriyor!

HDR ve Rec. 2020 uyumluluğu vasıtası ile genişletilmiş kontrast oranı ve renk paleti ile daha gerçekçi ve daha doğal görüntüler sunan Acer P8800, AcuMotion teknolojisi vasıtası ile hızlı hareket eden nesneleri dahi detaylı görüntülüyor. En son HDR özelliklerinde tanımlanan Rec. 2020 teknolojisi, yeşilin farklı yeni tonlarını tekrar üreterek ve çeşitli mavi ve kırmızı renklerde iyileştirmeler sunuyor.

Sinema aynısı renk doğruluğu sunan üründe renkler Rec. 7091 renk standardıyla gerçeğe en yakın düzeyde doğruluk elde edecek biçimde kalibre edilmiştir.

P8 Serisinde bulunan DICOM özelliği (Tıpta Dijital Görüntüleme ve İletişim), röntgen ya da bilgisayarlı tomografi gibi sıklıkla tıp alanında kullanılan görüntüleri simüle etmeye yarayan bir mod şeklinde de dikkat çekiyor.

Merkezi lens dizaynı ile zAhmetsiz kurulum gerçekleştirmenizi sağlayan Acer P8800, ekstra ayarlamalar yapmayı gerektirmiyor.

Ayarlanabilir tekerlekler sayesinde yatay ve dikey lens kaymalarını daha iyi denetlerek titiz bir biçimde yansıtma imkânı sunan cihazın uzaktan kumandalı ve motorlu 1,96X1 yakınlaştırma ve odaklama özelliğiyle en etkili kurulum noktasını bulmak da basit.

Çok sayıda G/Ç bağlantı noktası opsiyonu ihtiyacınız olan fonksiyonelliği ve teknolojiyi sunarken, HDMI 2.0 üzerinden 4K içeriği güvenliğini sağlamak üzere geliştirilmiş bir teknoloji olan HDCP 2.2 (yüksek bant genişliğinden Dijital İçerik Koruması), içerik, kimlik doğruluğunu sağlama denetiminin sonrasında dijital onay gerçekleştirerek içeriğe imkan tanıyor.

İlgili Yazı

İnsana ‘Unutsam da Tekrar Oynasam’ Dedirten 10 Oyun

P8800 bunun dışında, Crestron Ağ Sistemi özelliği ile internet bağlantısı ile cihazınızı istediğiniz yerden kontrol etmenize, kullanmanıza ve izlemenize imkân tanırken, Crestron Roomview teknolojisiyle binadaki bütün odaları izleyebilmenizi sağlayarak, AV yöneticilerinin her odayı yönetip desteklemelerine imkân tanıyan bir program aracı da sunuyor. Web tabanlı Crestron Flash programına da sahip olan cihaz, LAN vasıtasıyla bütün denetimi size veriyor.

Mayıs ayında Türkiye’de satışta olması planlanan Acer P8800’ün tavsiye edilen son Kullanıcı fiyatı 29.199 TL + KDV olarak belirlenmiş.

 

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Haber Kategorimize de Göz Atabilirsiniz

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen