ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in üvey kızı Ella Emhoff New York Moda Haftası’ndaABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in üvey kızı 
Ella Emhoff New York Moda Haftası'nda

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in, dünyanın en büyük modellik ajansı IMG Models ile milyon dolarlık anlaşma yapan üvey kızı Ella Emhoff, modellik kariyerinde ilk büyük çıkışını New York Moda Haftası’nda yaptı.

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in eşi Doug Emhoff’un kızı Ella Emhoff, New York Moda Haftası’nda Proenza Schouler için modellik yaptı.
21 yaşındaki Ella Emhoff, modellik kariyerinde ilk büyük defilesine çıktı. Üniversite öğrencisi olan model, Kolej öğrencisi olan model, sosyal mesafeli sunum sırasında üç farklı görünümle poz verdi.
2013 yılında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı Paul Walker’ın kızı Meadow Walker ile Lineisy Montero da aynı defilede boy gösterdi.
Ella, geçen ayın sonunda büyük modellik ajansı IMG ile anlaşma imzaladı. The New York Times’a konuşan genç model, “IMG ile nlamşam gerçekleştiğinde oldukça şaşırdım, çünkü ben daha küçükken bunu asla zaman çizelgemin bir parçası olarak görmemiştim” dedi.
Gazeteye göre, aynı zamanda Parsons School of Design’da öğrenci olan Ella, geçen yıl farklı bir ajansta modellik yapıyordu. Ancak, sektörle ilgili endişeleri vardı.
Genç model, “Dışarıdaki pek çok genç kız gibi kendine güven sorunları olan biri olarak, size ve vücuda aşırı odaklanan bu dünyaya girmek korkutucu” demişti.
“MODAYI ANLATIYOR”
IMG Models Başkanı Ivan Bart, 2021 Başkanlık Yemin Töreni’nde Ella’nın Miu Miu marka palto giydiğini gördükten sonra The New York Times’a “Vay canına, modayı anlatıyor” diye düşündüğünü söyledi.
Ella Emhoff’un milyon dolarlık imzaladığı anlaşma ABD medyasında geniş yankı bulmuştu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ivan Bart, markaların ve tüketicilerin özgünlüğe daha fazla ilgi duymaya başladığını söylemişti.
“ENERJİSİ OLDUKÇA YÜKSEK” Anlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade eden Bart, “Artık konu şekil, boyut veya cinsiyetle ilgili değil. Ella ile zaman içinde iletişim kurabiliyor. Yaydığı bir neşe var. Enerjisi de oldukça yüksek” demişti.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.