9 Ocak 2021 günlük burç yorumları9 Ocak 2021 günlük burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten 9 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Gökyüzünün mafya babası, dili peri Merkür ile flörtte.
İletişim ve nasıl aklımızı kullandığımızı anlatan Merkür bugün çok meşgul. Manipülasyona hayli açık günlerden geçiyoruz. Aklı, sağlıklı kullanmak gerek.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Uykunuza, yeterince dinlendiğinize emin misiniz? Bu konuyla ilgili sıkıntılar yaşamanız bugünlerde pek mümkün. Maddi, manevi her konuda konuşabileceğiniz hoş bir gün olabilir. Harcamalar dikkat etmenizde fayda var.
BOĞA
Bırakın iş işte kalsın, bugün de para ve kariyer düşünmeyi verin. evinizin, sevgilinizin, eşinizin keyfini çıkarın. Zaten bir Boğa olarak sizin en iyi bildiğiniz şeylerden biri de bu değil midir? Gerçekler zaten keyif kaçırıcı, bir de siz üstüne gitmeyin.
İKİZLER
Uzun süreli ilişkiler ortaklıklar için güzel bir gün. Bu anlamda muhatabınız olan kişi veya kişilerle iletişimde olmanız çok işinize yarayabilir bunu kullanmanızda fayda var. Hoş vakit geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Bunu kullanabildiğinizce kullanın.
YENGEÇ
Bugün sağlığınıza özen göstermek isteyeceğiniz harika bir gün demedi demeyin, eğer imkanınız varsa çıkın o mutfaktan sevdiklerinize yemek yapmaya ara verin ve atın kendinizi dışarıya veya balkona ve biraz hareketlenin
ASLAN
İşte hoş geldin aşk! Size iki seçenek, olur olmadık birine aşık olup bu hafta laylay lom gezin ya da önümüzdeki hafta yapılacak işleri gözden geçirin yükünüz azalsın. Seçim sizin.
BAŞAK
Bugün kendiniz ve çevreniz için ve özellikle çekirdek aileniz büyükleriniz için güzel şeyler yapabileceğiniz bir gün. Biraz o insanlara zaman ayırmanız size de onlara da iyi gelecektir.
TERAZİ
Aile eşrafından birileri size maddi konuda yardım edebilir veya tam tersi siz el uzatabilirsiniz. Parayı alırken de verirken de elbette siz nezaketi bir kenara bırakmazsınız. Ama konuşmalara dikkat!
AKREP
Kendinizi güçlü ve diğer günlere göre daha iyi hissettiğiniz bir gün anneniz veya arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz güzel bir gün olabilir. Bu konuda yaşananları siz her ne kadar unutmasanız da boş verin gitsin.
YAY
İşte bugün gerine gerine kendinize güzel bir tatil hediye etme günü, bugün kafanızı boşaltmak için fena değil. Hafta içindeki yaşadığınız o gümbürtü patırtının lehinize döndüğü haberi gelebilir.
OĞLAK
Bugün biraz sükûnete ihtiyacınız olacak sizin gibi iş kolik biri bile buna ihtiyaç duyuyorsa başaklar hariç diğer 10 burç ne yapsın? Bırakın kendinizi dünyanın zaten çivisi çıkmış.
KOVA
Hafta içi yaşadığınız panayır havası artık bugün biraz daha durulur gibi oldu. Bugün ufak tefek meseleleri büyütmediğiniz taktirde fizik ve ruh sağlığınız için olumlu bir gün bile diyebiliriz.
BALIK
Bugün size diğer burçlara önerdiğim gibi çakranızın tozunu alın, meditasyon yapın gibi şeyler söylemeyeceğim. Tam tersi kendinize dönmek yerine ben buradayım deyin ve kalabalığa karışın.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.