1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 6K video kaydedebilen Lumix S1H tanıtıldı

6K video kaydedebilen Lumix S1H tanıtıldı

6k-video-kaydedebilen-lumix-s1h-tanitildi

Kamera pazarının en iyi markalarından biri olan Panasonic’in Lumix ailesindeki kamera modelleri, özellikle video kalitesi arayanlar için uygun çözümler sunuyor. Şimdi de Lumix ailesine yeni bir kamera modeli katıldı. Daha yüksek seviyede bir ürün olmasıyla dikkat çeken Lumix S1H, Full Frame sensörüne sahip ve 6K video kaydı yapabiliyor.

İlgili Yazı

48 MP kameralı Redmi Pro 2 özellikleri ortaya çıktı

Lumix S1H özellikleri neler sunuyor?

Özellikle video performansıyla dikkat çeken Lumix S1H, 3:2 oranında 6K çözünürlüğünde ve 24 FPS video çekebiliyor. Bunun yanı sıra 16:9 formatında video çekmek isteyenler için 5.9K çözünürlüğünde 30 FPS video kayıt özelliği sunuyor. Bu özellik işi 4K videolar ile olanlar için son derece büyük faydalar sunuyor. 6K çekim desteğiyle, 4K video çekenler için daha iyi kırpma ve sabitleme yapabilecekler.

Bunların yanı sıra son derece geniş bir dinamik ağırlığa sahip olan Lumix S1H ile birlikte böylece karanlık alanlarla birlikte aydınlık alanlar da çok hoş bir biçimde alınabilecek.

Profesyonellere yönelik bir çözüm olan kameranın satış fiyatı 4.000 dolar biçiminde. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen