1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. 5G destekli iPhone modellerinden üzen haber!

5G destekli iPhone modellerinden üzen haber!

iphone-xs-ve-xs-max-teki-esim-teknolojisi-sadece-10-ulkede-destekleniyor-bir-portal-min

Son zamanda bazı markalar 5G destekli akıllı Telefon modellerini duyurmaya başladı. 5G teknolojisi henüz yaygın bir kullanım alanına sahip olmasa da, ilerleyen zamanda birçok ülke tarafından kullanılmaya başlanacak. 5G teknolojisi için adım atmaya hazırlanan markalardan birisi de Apple. Apple’ın 5G destekli iPhone modelleri hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. iPhone 5G ne zaman gelecek?

İlgili Yazı

4G teknolojisinde tam 36 açık bulundu!

5G destekli iPhone modelleri 2021 yılında tanıtılabilir!

Daha önceden ortaya çıkan iddialar, 5G destekli iPhone modellerinin 2020 yılında tanıtalacağı vurgulanıyordu. Yabancı bir incelemecinin yaptığı analize göre, bu süreç biraz daha gecikebilir. İddiaya göre 5G teknolojisi için yeni yeni adım atmaya başlayan Intel, 5G modemlerini 2020 yılının sonlarına doğru Apple ile buluşturacak. Bu nedenle 5G modemlerinin iPhone modellerinde kullanılması da 2021 yılını bulabilir.

2020-yilinda-cikacak-iphone-modelleri-hakkinda-yeni-bilgiler1-bir-portal-min (1)

Qualcomm tarafıyla yaşadığı problemlerden ötürü, Apple’ın modem konusu ile ilgili Qualcomm ile çalışmayacağı düşünülüyor. Bununla beraber MediaTek şirketiyle ise standartlarda anlaşamadıkları vurgulanıyor. Yine de analistlerin yaptığı çalışmalara göre Apple, 5G teknolojisini en iyi sunan şirketlerden birisi olacak. Şirket şu an için bu konuyla alakalı bir açıklamada bulunmadı.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen