İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. 50 TL’lik Yedekleme Programı Tamamen Ücretsiz Olacak

50 TL’lik Yedekleme Programı Tamamen Ücretsiz Olacak

31 Mart Dünya Yedekleme Günü şerefine AOMEI, normalde 50 TL olan yedekleme uygulamasını para ödemeden sunacak.

Bilgisayarınıza format atmak istediğiniz zaman, kaybetmek istemediğiniz dosyalarınız şayet taşınabilir bir sabit diskiniz yoksa can sıkıcı olabiliyor. Burada da devreye yedekleme uygulamaları giriyor. 31 Mart Dünya Yedekleme Gününü kutlamak adına AOMEI, normalde 50 dolar olan yedekleme uygulamasının Professional versiyonunu para ödemeden dağıtmayı planlıyor.

edekleme-programi-tamamen-ucretsiz-olacak-bir-portal

Eğer bu özel teklifi değerlendirmek istiyorsanız 25 Mart ile 1 Nisan arasında uygulamaya kayıt olmanız gerekiyor, yani elinizi çabuk tutmanız gerekecek. Buradan AOMEI Backupper Pro’yu indirin. İndirdiğiniz ZIP dosyasını çıkartın. Readme dosyasındaki lisans kodunu kopyalayın. Uygulama yükleyicisini açın ve bittiğinde ‘Enjoy Now’ düğmesine tıklayın. Programda bulunan ‘Menu’ ikonuna tıklayın ve ‘Register’ seçeneğine gelerek kopyaladığınız kodu yapıştırın.

İlgili Yazı

MacOS Mojave 10.14.4 yayınlandı! İşte bütün özellikler!

Gelelim AOMEI’nin avantajlarına. AOMEI’nin hali hazırda bedava bir versiyonu mevcut yalnız Professional versiyonu kadar destek sağlamıyor. Professional versiyon ile beraber sisteminizde bulunan istisnasız her dosyayı yedekleyebiliyorsunuz. Hatta işletim sisteminizi içeren sürücüyü bile klonlayabiliyorsunuz, bu da dosyaları yeni bir sürücüye transfernizi basitleştiriyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen