5 Ocak 2021 günlük burç yorumları5 Ocak 2021 günlük burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten 5 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Kral, komutanıyla düello yapıyor.
Dersler vererek bizi yer yer bunaltan zamanın efendisi Satürn ile o yana buyana bulaşmaya yer arayan Mars tersleşirken arada kaynayan yine ölümlü bizler oluyoruz. Kazalara dikkat!
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Bugün eşinize, sevgilinize dönüp bakmanın, onun elini tutmanın zamanı. Özellikle ortak yaptığınız ve altından kalkmanız gereken işleri halletmek için harika bir zamanlama olabilir. İş, güç bekler siz yakınınızda duranları ihmal etmeyin yeter.
BOĞA
“Salı sallanır!” sözü bu gün sizi tam olarak anlatıyor diyebiliriz. İş kontakları kurmak, maddi konularda adım atmak için hiçte fena bir gün olmayabilir. O nedenle iletişim dilinize dikkat ettiğiniz sürece sorun yok. Sallayın Salı’yı.
İKİZLER
İkizler ne oluyor yahu?  “Salı sallanır” demişler sizde bir aşk macerasıyla bugünü sallayabilme potansiyeliniz hayli yüksek. Özellikle uzak yerlerden veya uzak yollarla alakalı biri size göz kırpabilir. Kırpsın, lütfen kırpsın siz çok sevilesi insanlarsınız. Sevgili diğer burçlar, bu satırları okurken saydırmayın çok ayıp.
YENGEÇ
Pazartesi kâbus gibi çöken sıkıntılar bugün eh, biraz daha azalmış en azından altından kalkacak bir hale gelmiş olmalı o nedenle dünün kaosu sizi biraz içe dönük bir hale getirmiş olabilir. Ama merak etmeyin siz içe dönüklüğünüzle baya hoş duruyorsunuz.
ASLAN
Ay bugün yükseleninizin elinden öpmekte. Ama aynı yükseleni burcunuzu kariyerden bombacı Uranüs ve evlilik evinden sevimsiz Satürn dede resmen dövmekte. Yani mümkünse bir arkadaşınıza sığının veya sevgilinize.
BAŞAK
Bugün daha çok kendinizle kalıp biraz hesap kitap yapacaksınız gibi görünmekte. Ah siz şimdi incik cıncık ne güzel faturaları alt alta dizer toplarsınız kim bilir? İyi ki yapıyorsunuz, bu iyi bir şey.
TERAZİ
Bugün özellikle taşınmaz mallarla ilgili bir konu varsa bu konuda çok iyi düşünerek hareket etmenizi tavsiye ederim. Gayet makul konuşmalarla bugün olmayacak bir şeye imza atmayın sakın.
AKREP
Para evinizde bulunan hafif meşrepliğe kayan hareketleri ile de ünlü Venüs, bugün pek sizden yana değil gibi duruyor. Bu anlamda çok istediğiniz bir şeyi edinmek doğrultusunda sizi engelleyebilir.
YAY
Otorite figürü birileri ile yan yana olmanız ve gelecek vaat eden bir konuşma içine girmeniz muhtemel çok planlı olmanızı ve karşınızdakilerin nabzına şerbet vererek isteklerinizi elde edebilirsiniz.
OĞLAK
Dünden kalan işlerin devamı için ideal bir gün. Yine gündeminizde varsa uluslararası meseleler sizin bahçenizde parlayan Güneş size gerekli desteği verecek gibi buna akademik konuları da ekleyebilirsiniz.
KOVA
İşte bu! Pandemi falan demeden bavulları hazırlayıp gitmeye kalmanız muhtemel bir gündesiniz. Ay yurtdışı yabancı kültürleri anlatan evde üstelik Satürn ile de iyi açıda. Olsun uzak yol yapamasanız da maskeyi takın bakkala kadar gidin gelin bu da bir şey.
BALIK
Sevgili balıklar öncelikle uyku ve psikolojinize dikkat etmelisiniz. Eğer uykusuzluk probleminiz varsa bunu ciddiye almanızda fayda var. Ayrıca dengeleri korumak adına bu kadar zorlamayın kendinizi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.